Namaz Vakitleri: Solís de Mataojo
İmsak Aube
05:44
Güneş Lever du soleil
07:08
Öğle Midi
12:44
İkindi Apres-midi
15:54
Akşam Coucher
18:19
Yatsı Nuit
19:39
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
09:23:10
Şehir ve ülke
Solís de Mataojo, Uruguay
Nüfus: 2,825
Para: UYU Uruguayan peso ($
Saat dilimi: America/Montevideo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:44
Güneş
07:08
Öğle
12:44
İkindi
15:54
Akşam
18:19
Yatsı
19:39
Mekke'ye mesafe: 11,803 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Solís de Mataojo
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:44 | 07:08 | 12:44 | 15:54 | 18:19 | 19:39 |
| Per 27 Ağu | 05:43 | 07:07 | 12:43 | 15:54 | 18:20 | 19:39 |
| Cum 28 Ağu | 05:42 | 07:06 | 12:43 | 15:55 | 18:21 | 19:40 |
| Cmt 29 Ağu | 05:41 | 07:05 | 12:43 | 15:55 | 18:21 | 19:40 |
| Paz 30 Ağu | 05:40 | 07:03 | 12:42 | 15:55 | 18:22 | 19:41 |
| Pzt 31 Ağu | 05:38 | 07:02 | 12:42 | 15:56 | 18:23 | 19:42 |
| Sal 1 Eyl | 05:37 | 07:01 | 12:42 | 15:56 | 18:24 | 19:42 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Solís de Mataojo
- Montes 15 km · 1,760 nüfus
- Migues 19 km · 2,109 nüfus
- Soca 23 km · 1,742 nüfus
- La Floresta 26 km · 1,107 nüfus
- Las Toscas 27 km · 3,146 nüfus
- Pan de Azúcar 29 km · 6,597 nüfus
- Minas 33 km · 38,446 nüfus
- Atlántida 33 km · 5,562 nüfus
- Piriápolis 34 km · 7,968 nüfus
- San Jacinto 37 km · 3,954 nüfus
- Tala 39 km · 4,949 nüfus
- Empalme Olmos 40 km · 4,199 nüfus
- Pando 47 km · 24,047 nüfus
- San Bautista 48 km · 1,905 nüfus
- Barros Blancos 52 km · 31,650 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Uruguay
Montevideo
America/Montevideo
Centro
America/Montevideo
Reducto
America/Montevideo
Salto
America/Montevideo
Paysandú
America/Montevideo
Las Piedras
America/Montevideo
Rivera
America/Montevideo
Maldonado
America/Montevideo
Tacuarembó
America/Montevideo
Melo
America/Montevideo
Mercedes
America/Montevideo
Artigas
America/Montevideo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Solís de Mataojo
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Solís de Mataojo today?
İmsak
05:44
Güneş
07:08
Öğle
12:44
İkindi
15:54
Akşam
18:19
Yatsı
19:39
Solís de Mataojo'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Solís de Mataojo'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Solís de Mataojo?
Suhoor ends at Fajr time. In Solís de Mataojo today, Fajr is at 05:44.
How do I find the Qibla direction in Solís de Mataojo?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Solís de Mataojo.