Namaz Vakitleri: Spring Creek
İmsak Aube
04:22
Güneş Lever du soleil
06:02
Öğle Midi
12:45
İkindi Apres-midi
16:29
Akşam Coucher
19:27
Yatsı Nuit
21:00
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
18:24:32
Şehir ve ülke
Spring Creek, United States
Nüfus: 12,361
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Los_Angeles
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:22
Güneş
06:02
Öğle
12:45
İkindi
16:29
Akşam
19:27
Yatsı
21:00
Mekke'ye mesafe: 12,652 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Spring Creek
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:22 | 06:02 | 12:45 | 16:29 | 19:27 | 21:00 |
| Sal 25 Ağu | 04:24 | 06:03 | 12:44 | 16:28 | 19:25 | 20:58 |
| Çar 26 Ağu | 04:25 | 06:04 | 12:44 | 16:27 | 19:24 | 20:56 |
| Per 27 Ağu | 04:26 | 06:05 | 12:44 | 16:26 | 19:22 | 20:54 |
| Cum 28 Ağu | 04:28 | 06:06 | 12:43 | 16:25 | 19:21 | 20:52 |
| Cmt 29 Ağu | 04:29 | 06:07 | 12:43 | 16:24 | 19:19 | 20:50 |
| Paz 30 Ağu | 04:30 | 06:08 | 12:43 | 16:23 | 19:17 | 20:48 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Spring Creek
- Elko 19 km · 20,279 nüfus
- Carlin 44 km · 2,050 nüfus
- Elko County 50 km · 53,702 nüfus
- Wells 68 km · 1,237 nüfus
- Eureka County 101 km · 1,855 nüfus
- Battle Mountain 114 km · 3,705 nüfus
- West Wendover 127 km · 4,512 nüfus
- Wendover 130 km · 1,400 nüfus
- Eureka 139 km · 662 nüfus
- Lander 151 km · 5,734 nüfus
- White Pine 154 km · 9,080 nüfus
- Jackpot 159 km · 1,195 nüfus
- McGill 162 km · 1,148 nüfus
- Ely 175 km · 3,924 nüfus
- Winnemucca 183 km · 8,431 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Spring Creek
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Spring Creek today?
İmsak
04:22
Güneş
06:02
Öğle
12:45
İkindi
16:29
Akşam
19:27
Yatsı
21:00
Spring Creek'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Spring Creek'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Spring Creek?
Suhoor ends at Fajr time. In Spring Creek today, Fajr is at 04:22.
How do I find the Qibla direction in Spring Creek?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Spring Creek.