Namaz Vakitleri: Scotts Valley
İmsak Aube
04:00
Güneş Lever du soleil
05:52
Öğle Midi
13:12
İkindi Apres-midi
17:04
Akşam Coucher
20:32
Yatsı Nuit
22:16
Tarih ve saat
Miladi
Çar 1 Tem 2026
Hicri
Wednesday, Muharram 15, 1448 AH
Yerel saat
14:26:37
Şehir ve ülke
Scotts Valley, United States
Nüfus: 12,224
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Los_Angeles
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:00
Güneş
05:52
Öğle
13:12
İkindi
17:04
Akşam
20:32
Yatsı
22:16
Mekke'ye mesafe: 13,240 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Scotts Valley
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 1 Tem | 04:00 | 05:52 | 13:12 | 17:04 | 20:32 | 22:16 |
| Per 2 Tem | 04:01 | 05:53 | 13:12 | 17:04 | 20:32 | 22:16 |
| Cum 3 Tem | 04:01 | 05:53 | 13:12 | 17:04 | 20:32 | 22:15 |
| Cmt 4 Tem | 04:02 | 05:54 | 13:13 | 17:04 | 20:31 | 22:15 |
| Paz 5 Tem | 04:03 | 05:54 | 13:13 | 17:04 | 20:31 | 22:15 |
| Pzt 6 Tem | 04:04 | 05:55 | 13:13 | 17:05 | 20:31 | 22:14 |
| Sal 7 Tem | 04:05 | 05:55 | 13:13 | 17:05 | 20:31 | 22:14 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Scotts Valley
- Santa Cruz County 3 km · 270,861 nüfus
- Mount Hermon 4 km · 1,037 nüfus
- Felton 5 km · 4,057 nüfus
- Pasatiempo 5 km · 1,041 nüfus
- Lompico 7 km · 1,137 nüfus
- Ben Lomond 8 km · 6,234 nüfus
- Live Oak 8 km · 15,781 nüfus
- Santa Cruz 9 km · 62,956 nüfus
- Soquel 9 km · 9,644 nüfus
- Twin Lakes 9 km · 4,917 nüfus
- Capitola 10 km · 9,938 nüfus
- Brookdale 10 km · 1,991 nüfus
- Opal Cliffs 11 km
- Bonny Doon 12 km · 2,678 nüfus
- Seacliff 12 km · 3,267 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Scotts Valley
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Scotts Valley today?
İmsak
04:00
Güneş
05:52
Öğle
13:12
İkindi
17:04
Akşam
20:32
Yatsı
22:16
Scotts Valley'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Scotts Valley'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Scotts Valley?
Suhoor ends at Fajr time. In Scotts Valley today, Fajr is at 04:00.
How do I find the Qibla direction in Scotts Valley?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Scotts Valley.