Namaz Vakitleri: Rio Linda
İmsak Aube
04:55
Güneş Lever du soleil
06:30
Öğle Midi
13:08
İkindi Apres-midi
16:49
Akşam Coucher
19:45
Yatsı Nuit
21:13
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
05:41:50
Şehir ve ülke
Rio Linda, United States
Nüfus: 15,106
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Los_Angeles
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:55
Güneş
06:30
Öğle
13:08
İkindi
16:49
Akşam
19:45
Yatsı
21:13
Mekke'ye mesafe: 13,052 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Rio Linda
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:55 | 06:30 | 13:08 | 16:49 | 19:45 | 21:13 |
| Per 27 Ağu | 04:56 | 06:31 | 13:07 | 16:48 | 19:43 | 21:12 |
| Cum 28 Ağu | 04:57 | 06:32 | 13:07 | 16:48 | 19:42 | 21:10 |
| Cmt 29 Ağu | 04:58 | 06:32 | 13:07 | 16:47 | 19:40 | 21:08 |
| Paz 30 Ağu | 05:00 | 06:33 | 13:06 | 16:46 | 19:39 | 21:06 |
| Pzt 31 Ağu | 05:01 | 06:34 | 13:06 | 16:45 | 19:37 | 21:05 |
| Sal 1 Eyl | 05:02 | 06:35 | 13:06 | 16:44 | 19:36 | 21:03 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Rio Linda
- Elverta 3 km · 5,492 nüfus
- North Highlands 7 km · 42,694 nüfus
- Foothill Farms 9 km · 33,121 nüfus
- Antelope 10 km · 45,770 nüfus
- Arden-Arcade 12 km · 92,186 nüfus
- Sacramento 13 km · 524,943 nüfus
- Carmichael 13 km · 61,762 nüfus
- West Sacramento 14 km · 53,915 nüfus
- Citrus Heights 15 km · 87,583 nüfus
- Roseville 15 km · 147,773 nüfus
- La Riviera 16 km · 10,802 nüfus
- Fair Oaks 16 km · 30,912 nüfus
- Rancho Cordova 17 km · 79,332 nüfus
- Rosemont 17 km · 22,681 nüfus
- Fruitridge Pocket 18 km · 5,800 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Rio Linda
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Rio Linda today?
İmsak
04:55
Güneş
06:30
Öğle
13:08
İkindi
16:49
Akşam
19:45
Yatsı
21:13
Rio Linda'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Rio Linda'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Rio Linda?
Suhoor ends at Fajr time. In Rio Linda today, Fajr is at 04:55.
How do I find the Qibla direction in Rio Linda?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Rio Linda.