Namaz Vakitleri: Ore City
İmsak Aube
05:22
Güneş Lever du soleil
06:49
Öğle Midi
13:21
İkindi Apres-midi
16:58
Akşam Coucher
19:52
Yatsı Nuit
21:14
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
07:21:25
Şehir ve ülke
Ore City, United States
Nüfus: 1,108
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Chicago
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:22
Güneş
06:49
Öğle
13:21
İkindi
16:58
Akşam
19:52
Yatsı
21:14
Mekke'ye mesafe: 12,293 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Ore City
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:22 | 06:49 | 13:21 | 16:58 | 19:52 | 21:14 |
| Çar 26 Ağu | 05:23 | 06:50 | 13:21 | 16:58 | 19:51 | 21:12 |
| Per 27 Ağu | 05:24 | 06:50 | 13:20 | 16:57 | 19:50 | 21:11 |
| Cum 28 Ağu | 05:25 | 06:51 | 13:20 | 16:56 | 19:49 | 21:09 |
| Cmt 29 Ağu | 05:26 | 06:52 | 13:20 | 16:56 | 19:47 | 21:08 |
| Paz 30 Ağu | 05:27 | 06:52 | 13:19 | 16:55 | 19:46 | 21:06 |
| Pzt 31 Ağu | 05:27 | 06:53 | 13:19 | 16:55 | 19:45 | 21:05 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Ore City
- Lone Star 16 km · 1,400 nüfus
- Upshur 22 km · 23,816 nüfus
- Gilmer 22 km · 4,843 nüfus
- Hughes Springs 24 km · 1,575 nüfus
- Daingerfield 26 km · 2,522 nüfus
- Camp 31 km · 12,464 nüfus
- Pittsburg 32 km · 4,602 nüfus
- White Oak 33 km · 6,225 nüfus
- Longview 33 km · 82,287 nüfus
- Marion County 34 km · 345,920 nüfus
- Morris 35 km · 509,285 nüfus
- Jefferson 35 km · 1,875 nüfus
- Hallsville 36 km · 4,277 nüfus
- Gladewater 36 km · 6,134 nüfus
- Gregg 37 km · 124,239 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Ore City
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Ore City today?
İmsak
05:22
Güneş
06:49
Öğle
13:21
İkindi
16:58
Akşam
19:52
Yatsı
21:14
Ore City'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ore City'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Ore City?
Suhoor ends at Fajr time. In Ore City today, Fajr is at 05:22.
How do I find the Qibla direction in Ore City?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ore City.