Namaz Vakitleri: Moravian Falls
İmsak Aube
04:21
Güneş Lever du soleil
06:11
Öğle Midi
13:28
İkindi Apres-midi
17:18
Akşam Coucher
20:46
Yatsı Nuit
22:28
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 29 Haz 2026
Hicri
Monday, Muharram 13, 1448 AH
Yerel saat
00:05:18
Şehir ve ülke
Moravian Falls, United States
Nüfus: 1,901
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/New_York
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:21
Güneş
06:11
Öğle
13:28
İkindi
17:18
Akşam
20:46
Yatsı
22:28
Mekke'ye mesafe: 11,111 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Moravian Falls
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 29 Haz | 04:21 | 06:11 | 13:28 | 17:18 | 20:46 | 22:28 |
| Sal 30 Haz | 04:22 | 06:11 | 13:28 | 17:18 | 20:46 | 22:28 |
| Çar 1 Tem | 04:22 | 06:11 | 13:29 | 17:19 | 20:46 | 22:28 |
| Per 2 Tem | 04:23 | 06:12 | 13:29 | 17:19 | 20:46 | 22:27 |
| Cum 3 Tem | 04:23 | 06:12 | 13:29 | 17:19 | 20:46 | 22:27 |
| Cmt 4 Tem | 04:24 | 06:13 | 13:29 | 17:19 | 20:45 | 22:27 |
| Paz 5 Tem | 04:25 | 06:13 | 13:29 | 17:19 | 20:45 | 22:26 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Moravian Falls
- Wilkesboro 6 km · 3,687 nüfus
- North Wilkesboro 8 km · 4,382 nüfus
- Cricket 8 km · 1,855 nüfus
- Millers Creek 11 km · 2,112 nüfus
- Fairplains 12 km · 2,120 nüfus
- Wilkes 12 km · 3,531 nüfus
- Mulberry 16 km · 2,332 nüfus
- Hays 18 km · 1,851 nüfus
- Taylorsville 19 km · 2,078 nüfus
- Alexander 20 km · 36,444 nüfus
- Stony Point 29 km · 1,317 nüfus
- Bethlehem 32 km · 4,214 nüfus
- Elkin 34 km · 4,122 nüfus
- Jonesville 34 km · 2,176 nüfus
- Caldwell County 36 km · 45,883 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Moravian Falls
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Moravian Falls today?
İmsak
04:21
Güneş
06:11
Öğle
13:28
İkindi
17:18
Akşam
20:46
Yatsı
22:28
Moravian Falls'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Moravian Falls'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Moravian Falls?
Suhoor ends at Fajr time. In Moravian Falls today, Fajr is at 04:21.
How do I find the Qibla direction in Moravian Falls?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Moravian Falls.