Namaz Vakitleri: Las Quintas Fronterizas
İmsak Aube
05:14
Güneş Lever du soleil
06:48
Öğle Midi
13:46
İkindi Apres-midi
17:18
Akşam Coucher
20:44
Yatsı Nuit
22:12
Tarih ve saat
Miladi
Per 2 Tem 2026
Hicri
Thursday, Muharram 16, 1448 AH
Yerel saat
03:14:47
Şehir ve ülke
Las Quintas Fronterizas, United States
Nüfus: 3,290
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Chicago
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:14
Güneş
06:48
Öğle
13:46
İkindi
17:18
Akşam
20:44
Yatsı
22:12
Mekke'ye mesafe: 13,002 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Las Quintas Fronterizas
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 2 Tem | 05:14 | 06:48 | 13:46 | 17:18 | 20:44 | 22:12 |
| Cum 3 Tem | 05:15 | 06:48 | 13:46 | 17:18 | 20:44 | 22:12 |
| Cmt 4 Tem | 05:15 | 06:49 | 13:46 | 17:19 | 20:44 | 22:11 |
| Paz 5 Tem | 05:16 | 06:49 | 13:47 | 17:19 | 20:44 | 22:11 |
| Pzt 6 Tem | 05:16 | 06:50 | 13:47 | 17:19 | 20:44 | 22:11 |
| Sal 7 Tem | 05:17 | 06:50 | 13:47 | 17:19 | 20:44 | 22:11 |
| Çar 8 Tem | 05:17 | 06:51 | 13:47 | 17:19 | 20:43 | 22:10 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Las Quintas Fronterizas
- Las Quintas Fronterizas Colonia 0 km · 3,290 nüfus
- Eidson Road 2 km · 8,960 nüfus
- Eagle Pass 4 km · 28,130 nüfus
- Rosita North 6 km · 3,818 nüfus
- Siesta Acres 8 km · 1,885 nüfus
- Rosita South 8 km · 2,704 nüfus
- Elm Creek 10 km · 2,469 nüfus
- Maverick 16 km · 57,887 nüfus
- Carrizo Springs 62 km · 4,892 nüfus
- Crystal City 63 km · 6,354 nüfus
- La Pryor 66 km · 1,643 nüfus
- Fort Clark Springs 69 km · 1,228 nüfus
- Brackettville 69 km · 1,341 nüfus
- Zavala 72 km · 9,670 nüfus
- Kinney 74 km · 1,655 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Las Quintas Fronterizas
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Las Quintas Fronterizas today?
İmsak
05:14
Güneş
06:48
Öğle
13:46
İkindi
17:18
Akşam
20:44
Yatsı
22:12
Las Quintas Fronterizas'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Las Quintas Fronterizas'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Las Quintas Fronterizas?
Suhoor ends at Fajr time. In Las Quintas Fronterizas today, Fajr is at 05:14.
How do I find the Qibla direction in Las Quintas Fronterizas?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Las Quintas Fronterizas.