Namaz Vakitleri: La Fermina
İmsak Aube
04:53
Güneş Lever du soleil
06:08
Öğle Midi
12:26
İkindi Apres-midi
15:43
Akşam Coucher
18:44
Yatsı Nuit
19:54
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
08:25:56
Şehir ve ülke
La Fermina, United States
Nüfus: 2,187
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/New_York
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:53
Güneş
06:08
Öğle
12:26
İkindi
15:43
Akşam
18:44
Yatsı
19:54
Mekke'ye mesafe: 10,807 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
La Fermina
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:53 | 06:08 | 12:26 | 15:43 | 18:44 | 19:54 |
| Sal 25 Ağu | 04:53 | 06:08 | 12:25 | 15:43 | 18:43 | 19:53 |
| Çar 26 Ağu | 04:53 | 06:08 | 12:25 | 15:43 | 18:42 | 19:52 |
| Per 27 Ağu | 04:54 | 06:08 | 12:25 | 15:43 | 18:41 | 19:51 |
| Cum 28 Ağu | 04:54 | 06:08 | 12:25 | 15:43 | 18:41 | 19:50 |
| Cmt 29 Ağu | 04:54 | 06:09 | 12:24 | 15:43 | 18:40 | 19:50 |
| Paz 30 Ağu | 04:55 | 06:09 | 12:24 | 15:43 | 18:39 | 19:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler La Fermina
- Las Piedras 2 km · 35,180 nüfus
- Las Piedras Municipio 3 km
- Humacao 4 km · 50,896 nüfus
- Boqueron 4 km
- Antón Ruiz 5 km · 1,362 nüfus
- Peña Pobre 6 km · 890 nüfus
- Pueblito del Rio 6 km · 1,118 nüfus
- El Mangó 7 km · 1,338 nüfus
- Bajandas 7 km · 966 nüfus
- Candelero Arriba 8 km · 1,040 nüfus
- Río Blanco 8 km · 1,505 nüfus
- Juncos 9 km · 37,012 nüfus
- Comunas 10 km · 3,018 nüfus
- Punta Santiago 11 km · 3,524 nüfus
- Benitez 11 km · 1,089 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri La Fermina
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in La Fermina today?
İmsak
04:53
Güneş
06:08
Öğle
12:26
İkindi
15:43
Akşam
18:44
Yatsı
19:54
La Fermina'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Fermina'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in La Fermina?
Suhoor ends at Fajr time. In La Fermina today, Fajr is at 04:53.
How do I find the Qibla direction in La Fermina?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Fermina.