Namaz Vakitleri: Kingsford Heights
İmsak Aube
03:07
Güneş Lever du soleil
05:16
Öğle Midi
12:51
İkindi Apres-midi
16:52
Akşam Coucher
20:25
Yatsı Nuit
22:24
Tarih ve saat
Miladi
Sal 30 Haz 2026
Hicri
Tuesday, Muharram 14, 1448 AH
Yerel saat
00:49:31
Şehir ve ülke
Kingsford Heights, United States
Nüfus: 1,335
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Chicago
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:07
Güneş
05:16
Öğle
12:51
İkindi
16:52
Akşam
20:25
Yatsı
22:24
Mekke'ye mesafe: 11,116 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Kingsford Heights
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 30 Haz | 03:07 | 05:16 | 12:51 | 16:52 | 20:25 | 22:24 |
| Çar 1 Tem | 03:08 | 05:17 | 12:51 | 16:52 | 20:24 | 22:23 |
| Per 2 Tem | 03:09 | 05:17 | 12:51 | 16:52 | 20:24 | 22:23 |
| Cum 3 Tem | 03:10 | 05:18 | 12:51 | 16:52 | 20:24 | 22:22 |
| Cmt 4 Tem | 03:11 | 05:18 | 12:51 | 16:52 | 20:24 | 22:22 |
| Paz 5 Tem | 03:12 | 05:19 | 12:51 | 16:52 | 20:24 | 22:21 |
| Pzt 6 Tem | 03:13 | 05:20 | 12:52 | 16:53 | 20:23 | 22:21 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Kingsford Heights
- LaPorte 9 km · 112,417 nüfus
- La Porte 14 km · 22,471 nüfus
- Fish Lake 15 km · 1,016 nüfus
- Walkerton 17 km · 2,096 nüfus
- Wanatah 18 km · 1,009 nüfus
- Koontz Lake 19 km · 1,557 nüfus
- Westville 19 km · 5,662 nüfus
- Knox 21 km · 3,662 nüfus
- Starke 23 km · 23,371 nüfus
- North Liberty 23 km · 1,623 nüfus
- Trail Creek 28 km · 2,060 nüfus
- Hudson Lake 29 km · 1,297 nüfus
- New Carlisle 29 km · 1,891 nüfus
- North Judson 30 km · 1,857 nüfus
- Michigan City 30 km · 32,075 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Kingsford Heights
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Kingsford Heights today?
İmsak
03:07
Güneş
05:16
Öğle
12:51
İkindi
16:52
Akşam
20:25
Yatsı
22:24
Kingsford Heights'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Kingsford Heights'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Kingsford Heights?
Suhoor ends at Fajr time. In Kingsford Heights today, Fajr is at 03:07.
How do I find the Qibla direction in Kingsford Heights?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Kingsford Heights.