Namaz Vakitleri: Avra Valley
İmsak Aube
04:29
Güneş Lever du soleil
05:56
Öğle Midi
12:27
İkindi Apres-midi
16:04
Akşam Coucher
18:58
Yatsı Nuit
20:19
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
17:09:36
Şehir ve ülke
Avra Valley, United States
Nüfus: 6,050
Para: USD United States dollar ($
Saat dilimi: America/Phoenix
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:29
Güneş
05:56
Öğle
12:27
İkindi
16:04
Akşam
18:58
Yatsı
20:19
Mekke'ye mesafe: 13,286 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Avra Valley
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:29 | 05:56 | 12:27 | 16:04 | 18:58 | 20:19 |
| Çar 26 Ağu | 04:30 | 05:57 | 12:27 | 16:04 | 18:57 | 20:18 |
| Per 27 Ağu | 04:31 | 05:57 | 12:27 | 16:03 | 18:56 | 20:16 |
| Cum 28 Ağu | 04:32 | 05:58 | 12:26 | 16:02 | 18:54 | 20:15 |
| Cmt 29 Ağu | 04:33 | 05:58 | 12:26 | 16:02 | 18:53 | 20:13 |
| Paz 30 Ağu | 04:34 | 05:59 | 12:26 | 16:01 | 18:52 | 20:12 |
| Pzt 31 Ağu | 04:35 | 06:00 | 12:25 | 16:01 | 18:51 | 20:10 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Avra Valley
- Marana 8 km · 41,315 nüfus
- Picture Rocks 12 km · 9,563 nüfus
- Tortolita 28 km · 4,274 nüfus
- Casas Adobes 33 km · 66,795 nüfus
- Flowing Wells 33 km · 16,419 nüfus
- Oro Valley 33 km · 47,070 nüfus
- Tucson Estates 35 km · 12,192 nüfus
- Catalina 38 km · 7,569 nüfus
- Valencia West 39 km · 9,355 nüfus
- Three Points 40 km · 5,581 nüfus
- Catalina Foothills 40 km · 50,796 nüfus
- Eloy 42 km · 15,635 nüfus
- South Tucson 42 km · 4,613 nüfus
- Drexel Heights 43 km · 27,749 nüfus
- Saddle Brooke 43 km · 12,574 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler United States
Los Angeles County
America/Los_Angeles
New York City
America/New_York
Harris
America/New_York
Harris
America/Chicago
Maricopa County
America/Phoenix
Los Angeles
America/Los_Angeles
San Diego County
America/Los_Angeles
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/New_York
Orange County
America/Chicago
Orange County
America/New_York
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Avra Valley
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Avra Valley today?
İmsak
04:29
Güneş
05:56
Öğle
12:27
İkindi
16:04
Akşam
18:58
Yatsı
20:19
Avra Valley'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Avra Valley'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Avra Valley?
Suhoor ends at Fajr time. In Avra Valley today, Fajr is at 04:29.
How do I find the Qibla direction in Avra Valley?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Avra Valley.