Namaz Vakitleri: Amphoe Bang Phae
İmsak Aube
04:55
Güneş Lever du soleil
06:08
Öğle Midi
12:22
İkindi Apres-midi
15:32
Akşam Coucher
18:36
Yatsı Nuit
19:45
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
23:12:09
Şehir ve ülke
Amphoe Bang Phae, Thailand
Nüfus: 0
Para: THB Thai baht (฿
Saat dilimi: Asia/Bangkok
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:55
Güneş
06:08
Öğle
12:22
İkindi
15:32
Akşam
18:36
Yatsı
19:45
Mekke'ye mesafe: 6,400 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Amphoe Bang Phae
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:55 | 06:08 | 12:22 | 15:32 | 18:36 | 19:45 |
| Çar 26 Ağu | 04:56 | 06:08 | 12:22 | 15:32 | 18:36 | 19:44 |
| Per 27 Ağu | 04:56 | 06:08 | 12:22 | 15:32 | 18:35 | 19:43 |
| Cum 28 Ağu | 04:56 | 06:08 | 12:21 | 15:32 | 18:34 | 19:42 |
| Cmt 29 Ağu | 04:56 | 06:08 | 12:21 | 15:33 | 18:34 | 19:42 |
| Paz 30 Ağu | 04:56 | 06:08 | 12:21 | 15:33 | 18:33 | 19:41 |
| Pzt 31 Ağu | 04:56 | 06:09 | 12:20 | 15:33 | 18:32 | 19:40 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Amphoe Bang Phae
- Bang Phae 6 km · 29,548 nüfus
- Amphoe Damnoen Saduak 13 km
- Photharam 14 km · 36,248 nüfus
- Mueang Nakhon Pathom 16 km
- Nakhon Pathom 17 km · 117,927 nüfus
- Ban Phaeo 17 km · 41,904 nüfus
- Amphoe Ban Phaeo 18 km
- Damnoen Saduak 19 km · 23,296 nüfus
- Ban Pong 19 km · 57,559 nüfus
- Amphoe Ban Pong 23 km
- Bang Khonthi 24 km
- Ratchaburi 24 km · 92,448 nüfus
- Amphoe Photharam 25 km
- Amphoe Sam Phran 25 km · 37,115 nüfus
- Sam Phran 26 km · 37,115 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Thailand
Bangkok
Asia/Bangkok
Phra Nakhon
Asia/Bangkok
Samut Prakan
Asia/Bangkok
Mueang Nonthaburi
Asia/Bangkok
Chon Buri
Asia/Bangkok
Sai Mai
Asia/Bangkok
Khlong Sam Wa
Asia/Bangkok
Phra Pradaeng
Asia/Bangkok
Amphoe Hat Yai
Asia/Bangkok
Amphoe Mueang Nonthaburi
Asia/Bangkok
Amphoe Pak Kret
Asia/Bangkok
Pak Kret
Asia/Bangkok
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Amphoe Bang Phae
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Amphoe Bang Phae today?
İmsak
04:55
Güneş
06:08
Öğle
12:22
İkindi
15:32
Akşam
18:36
Yatsı
19:45
Amphoe Bang Phae'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Amphoe Bang Phae'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Amphoe Bang Phae?
Suhoor ends at Fajr time. In Amphoe Bang Phae today, Fajr is at 04:55.
How do I find the Qibla direction in Amphoe Bang Phae?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Amphoe Bang Phae.