Namaz Vakitleri: Åkers Styckebruk
İmsak Aube
04:14
Güneş Lever du soleil
05:35
Öğle Midi
12:53
İkindi Apres-midi
16:43
Akşam Coucher
20:11
Yatsı Nuit
21:32
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
08:15:49
Şehir ve ülke
Åkers Styckebruk, Sweden
Nüfus: 2,984
Para: SEK Swedish krona (ko
Saat dilimi: Europe/Stockholm
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:14
Güneş
05:35
Öğle
12:53
İkindi
16:43
Akşam
20:11
Yatsı
21:32
Mekke'ye mesafe: 4,577 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Åkers Styckebruk
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:14 | 05:35 | 12:53 | 16:43 | 20:11 | 21:32 |
| Per 27 Ağu | 04:15 | 05:37 | 12:53 | 16:42 | 20:08 | 21:30 |
| Cum 28 Ağu | 04:17 | 05:39 | 12:53 | 16:40 | 20:05 | 21:27 |
| Cmt 29 Ağu | 04:18 | 05:41 | 12:53 | 16:38 | 20:02 | 21:25 |
| Paz 30 Ağu | 04:20 | 05:44 | 12:52 | 16:37 | 19:59 | 21:23 |
| Pzt 31 Ağu | 04:21 | 05:46 | 12:52 | 16:35 | 19:56 | 21:21 |
| Sal 1 Eyl | 04:23 | 05:48 | 12:52 | 16:33 | 19:54 | 21:19 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Åkers Styckebruk
- Mariefred 8 km · 4,277 nüfus
- Strängnäs 14 km · 15,369 nüfus
- Stallarholmen 15 km · 1,671 nüfus
- Ärla 23 km · 1,244 nüfus
- Malmköping 24 km · 1,992 nüfus
- Gnesta 26 km · 5,772 nüfus
- Mölnbo 29 km · 1,149 nüfus
- Södertälje 31 km · 78,377 nüfus
- Järna 33 km · 6,038 nüfus
- Pershagen 34 km · 2,242 nüfus
- Skogstorp 35 km · 2,180 nüfus
- Hälleforsnäs 35 km · 1,536 nüfus
- Eskilstuna 35 km · 70,646 nüfus
- Flen 35 km · 6,266 nüfus
- Stenhamra 36 km · 3,743 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Sweden
Stockholm
Europe/Stockholm
Göteborg
Europe/Stockholm
Malmö
Europe/Stockholm
Uppsala
Europe/Stockholm
Linköping
Europe/Stockholm
Sollentuna
Europe/Stockholm
Västerås
Europe/Stockholm
Umeå
Europe/Stockholm
Örebro
Europe/Stockholm
Södermalm
Europe/Stockholm
Helsingborg
Europe/Stockholm
Jönköping
Europe/Stockholm
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Åkers Styckebruk
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Åkers Styckebruk today?
İmsak
04:14
Güneş
05:35
Öğle
12:53
İkindi
16:43
Akşam
20:11
Yatsı
21:32
Åkers Styckebruk'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Åkers Styckebruk'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Åkers Styckebruk?
Suhoor ends at Fajr time. In Åkers Styckebruk today, Fajr is at 04:14.
How do I find the Qibla direction in Åkers Styckebruk?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Åkers Styckebruk.