Namaz Vakitleri: Anse Etoile
İmsak Aube
05:11
Güneş Lever du soleil
06:21
Öğle Midi
12:20
İkindi Apres-midi
15:40
Akşam Coucher
18:20
Yatsı Nuit
19:26
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
21:09:29
Şehir ve ülke
Anse Etoile, Seychelles
Nüfus: 6,209
Para: SCR Seychellois rupee (SRe
Saat dilimi: Indian/Mahe
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:11
Güneş
06:21
Öğle
12:20
İkindi
15:40
Akşam
18:20
Yatsı
19:26
Mekke'ye mesafe: 3,357 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Anse Etoile
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:11 | 06:21 | 12:20 | 15:40 | 18:20 | 19:26 |
| Çar 26 Ağu | 05:10 | 06:20 | 12:20 | 15:39 | 18:20 | 19:26 |
| Per 27 Ağu | 05:10 | 06:20 | 12:20 | 15:39 | 18:20 | 19:26 |
| Cum 28 Ağu | 05:10 | 06:19 | 12:19 | 15:38 | 18:20 | 19:25 |
| Cmt 29 Ağu | 05:09 | 06:19 | 12:19 | 15:38 | 18:20 | 19:25 |
| Paz 30 Ağu | 05:09 | 06:18 | 12:19 | 15:37 | 18:19 | 19:25 |
| Pzt 31 Ağu | 05:09 | 06:18 | 12:19 | 15:36 | 18:19 | 19:25 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Anse Etoile
- Victoria 3 km · 24,701 nüfus
- Beau Vallon 4 km · 4,142 nüfus
- Bel Ombre 5 km · 4,163 nüfus
- Port Glaud 9 km · 3,243 nüfus
- Cascade 10 km · 7,263 nüfus
- Anse Boileau 14 km · 4,183 nüfus
- Anse Royale 17 km · 3,818 nüfus
- Takamaka 20 km · 2,580 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Seychelles
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Anse Etoile
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Anse Etoile today?
İmsak
05:11
Güneş
06:21
Öğle
12:20
İkindi
15:40
Akşam
18:20
Yatsı
19:26
Anse Etoile'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Anse Etoile'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Anse Etoile?
Suhoor ends at Fajr time. In Anse Etoile today, Fajr is at 05:11.
How do I find the Qibla direction in Anse Etoile?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Anse Etoile.