Namaz Vakitleri: Al Hijfar
İmsak Aube
04:38
Güneş Lever du soleil
05:54
Öğle Midi
12:10
İkindi Apres-midi
15:26
Akşam Coucher
18:26
Yatsı Nuit
19:56
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
05:05:14
Şehir ve ülke
Al Hijfar, Saudi Arabia
Nüfus: 0
Para: SAR Saudi riyal (﷼
Saat dilimi: Asia/Riyadh
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:38
Güneş
05:54
Öğle
12:10
İkindi
15:26
Akşam
18:26
Yatsı
19:56
Mekke'ye mesafe: 629 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Al Hijfar
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:38 | 05:54 | 12:10 | 15:26 | 18:26 | 19:56 |
| Per 27 Ağu | 04:39 | 05:55 | 12:10 | 15:26 | 18:26 | 19:56 |
| Cum 28 Ağu | 04:39 | 05:55 | 12:10 | 15:26 | 18:25 | 19:55 |
| Cmt 29 Ağu | 04:39 | 05:55 | 12:10 | 15:26 | 18:24 | 19:54 |
| Paz 30 Ağu | 04:39 | 05:55 | 12:09 | 15:26 | 18:23 | 19:53 |
| Pzt 31 Ağu | 04:40 | 05:55 | 12:09 | 15:26 | 18:23 | 19:53 |
| Sal 1 Eyl | 04:40 | 05:55 | 12:09 | 15:26 | 18:22 | 19:52 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Al Hijfar
- Al Hadrur 2 km
- Ad Dur`iyah 4 km
- Al Jarādīyah 8 km · 7,396 nüfus
- Al Hanashah 9 km
- Al Badawi 10 km
- An Najamiyah 11 km
- Al Kirs 11 km · 26,945 nüfus
- Şāmitah 12 km · 26,945 nüfus
- Al Khadra' Jizan 13 km
- Muwassam 14 km
- Juha Saudi Arabia 15 km
- Ar Rukubah 15 km · 5,091 nüfus
- Al Hasamah 18 km
- Adh Dhagharir 19 km
- Al Jadi 19 km · 5,867 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Saudi Arabia
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Al Hijfar
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Al Hijfar today?
İmsak
04:38
Güneş
05:54
Öğle
12:10
İkindi
15:26
Akşam
18:26
Yatsı
19:56
Al Hijfar'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Al Hijfar'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Al Hijfar?
Suhoor ends at Fajr time. In Al Hijfar today, Fajr is at 04:38.
How do I find the Qibla direction in Al Hijfar?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Al Hijfar.