Namaz Vakitleri: Tëplo-Ogarëvskiy Rayon
İmsak Aube
04:02
Güneş Lever du soleil
05:27
Öğle Midi
12:31
İkindi Apres-midi
16:20
Akşam Coucher
19:34
Yatsı Nuit
21:16
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
15:43:52
Şehir ve ülke
Tëplo-Ogarëvskiy Rayon, Russia
Nüfus: 0
Para: RUB Russian ruble (₽
Saat dilimi: Europe/Moscow
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:02
Güneş
05:27
Öğle
12:31
İkindi
16:20
Akşam
19:34
Yatsı
21:16
Mekke'ye mesafe: 3,581 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Tëplo-Ogarëvskiy Rayon
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:02 | 05:27 | 12:31 | 16:20 | 19:34 | 21:16 |
| Per 27 Ağu | 04:04 | 05:29 | 12:31 | 16:19 | 19:31 | 21:13 |
| Cum 28 Ağu | 04:06 | 05:31 | 12:31 | 16:18 | 19:29 | 21:10 |
| Cmt 29 Ağu | 04:09 | 05:33 | 12:30 | 16:16 | 19:27 | 21:07 |
| Paz 30 Ağu | 04:11 | 05:34 | 12:30 | 16:15 | 19:24 | 21:04 |
| Pzt 31 Ağu | 04:13 | 05:36 | 12:30 | 16:13 | 19:22 | 21:01 |
| Sal 1 Eyl | 04:15 | 05:38 | 12:29 | 16:12 | 19:20 | 20:58 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Tëplo-Ogarëvskiy Rayon
- Tëploye 6 km · 5,149 nüfus
- Volovo 22 km · 3,570 nüfus
- Plavsk 28 km · 16,893 nüfus
- Kazachka 36 km · 1,042 nüfus
- Priupskiy 37 km · 3,324 nüfus
- Bogoroditsk 37 km · 29,560 nüfus
- Tovarkovskiy 37 km · 7,813 nüfus
- Zhdankovskiy 39 km · 3,134 nüfus
- Korsakovo 41 km · 1,452 nüfus
- Kireyevsk 43 km · 25,560 nüfus
- Lomintsevskiy 45 km · 4,666 nüfus
- Begichevskiy 45 km · 2,616 nüfus
- Borodinskiy 47 km · 5,347 nüfus
- Shchëkino 48 km
- Dubovka 49 km · 8,946 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Russia
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Tëplo-Ogarëvskiy Rayon
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Tëplo-Ogarëvskiy Rayon today?
İmsak
04:02
Güneş
05:27
Öğle
12:31
İkindi
16:20
Akşam
19:34
Yatsı
21:16
Tëplo-Ogarëvskiy Rayon'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Tëplo-Ogarëvskiy Rayon'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Tëplo-Ogarëvskiy Rayon?
Suhoor ends at Fajr time. In Tëplo-Ogarëvskiy Rayon today, Fajr is at 04:02.
How do I find the Qibla direction in Tëplo-Ogarëvskiy Rayon?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Tëplo-Ogarëvskiy Rayon.