Namaz Vakitleri: Nyandomskiy Rayon
İmsak Aube
03:32
Güneş Lever du soleil
04:50
Öğle Midi
12:19
İkindi Apres-midi
16:10
Akşam Coucher
19:46
Yatsı Nuit
21:04
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
23:55:06
Şehir ve ülke
Nyandomskiy Rayon, Russia
Nüfus: 0
Para: RUB Russian ruble (₽
Saat dilimi: Europe/Moscow
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:32
Güneş
04:50
Öğle
12:19
İkindi
16:10
Akşam
19:46
Yatsı
21:04
Mekke'ye mesafe: 4,512 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Nyandomskiy Rayon
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 03:32 | 04:50 | 12:19 | 16:10 | 19:46 | 21:04 |
| Per 27 Ağu | 03:34 | 04:53 | 12:19 | 16:08 | 19:43 | 21:02 |
| Cum 28 Ağu | 03:36 | 04:56 | 12:19 | 16:06 | 19:40 | 21:00 |
| Cmt 29 Ağu | 03:38 | 04:58 | 12:18 | 16:04 | 19:37 | 20:57 |
| Paz 30 Ağu | 03:39 | 05:01 | 12:18 | 16:02 | 19:33 | 20:55 |
| Pzt 31 Ağu | 03:41 | 05:04 | 12:18 | 16:00 | 19:30 | 20:52 |
| Sal 1 Eyl | 03:43 | 05:06 | 12:17 | 15:58 | 19:27 | 20:50 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Nyandomskiy Rayon
- Shalakusha 33 km · 2,634 nüfus
- Nyandoma 44 km · 18,146 nüfus
- Puksoozero 66 km · 2,086 nüfus
- Konëvo 71 km · 2,951 nüfus
- Oksovskiy 78 km · 2,123 nüfus
- Voloshka 80 km · 1,562 nüfus
- Plesetsk 81 km · 8,804 nüfus
- Shenkurskiy Rayon 95 km
- Ust’-Shonosha 101 km · 2,252 nüfus
- Podyuga 101 km · 2,612 nüfus
- Kargopol’ 106 km · 10,966 nüfus
- Solginskiy 112 km · 1,802 nüfus
- Kargopol’skiy Rayon 115 km
- Konosha 116 km · 10,317 nüfus
- Shenkursk 117 km · 4,524 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Russia
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Nyandomskiy Rayon
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Nyandomskiy Rayon today?
İmsak
03:32
Güneş
04:50
Öğle
12:19
İkindi
16:10
Akşam
19:46
Yatsı
21:04
Nyandomskiy Rayon'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Nyandomskiy Rayon'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Nyandomskiy Rayon?
Suhoor ends at Fajr time. In Nyandomskiy Rayon today, Fajr is at 03:32.
How do I find the Qibla direction in Nyandomskiy Rayon?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Nyandomskiy Rayon.