Namaz Vakitleri: Oraş Techirghiol
İmsak Aube
04:34
Güneş Lever du soleil
06:21
Öğle Midi
13:08
İkindi Apres-midi
16:54
Akşam Coucher
19:54
Yatsı Nuit
21:33
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
04:36:34
Şehir ve ülke
Oraş Techirghiol, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:34
Güneş
06:21
Öğle
13:08
İkindi
16:54
Akşam
19:54
Yatsı
21:33
Mekke'ye mesafe: 2,721 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Oraş Techirghiol
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:34 | 06:21 | 13:08 | 16:54 | 19:54 | 21:33 |
| Çar 26 Ağu | 04:36 | 06:22 | 13:07 | 16:53 | 19:52 | 21:31 |
| Per 27 Ağu | 04:37 | 06:23 | 13:07 | 16:52 | 19:51 | 21:29 |
| Cum 28 Ağu | 04:39 | 06:24 | 13:07 | 16:51 | 19:49 | 21:27 |
| Cmt 29 Ağu | 04:40 | 06:25 | 13:07 | 16:50 | 19:47 | 21:25 |
| Paz 30 Ağu | 04:42 | 06:26 | 13:06 | 16:49 | 19:45 | 21:23 |
| Pzt 31 Ağu | 04:44 | 06:27 | 13:06 | 16:48 | 19:44 | 21:21 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Oraş Techirghiol
- Techirghiol 1 km · 8,061 nüfus
- Eforie Nord 3 km · 4,908 nüfus
- Oraş Eforie 4 km
- Agigea 4 km · 5,405 nüfus
- Comuna Agigea 5 km
- Eforie Sud 6 km · 9,498 nüfus
- Tuzla 7 km · 6,494 nüfus
- Comuna Tuzla 7 km
- Cumpăna 7 km · 9,731 nüfus
- Comuna Cumpăna 9 km · 766 nüfus
- Comuna Topraisar 9 km
- Costineşti 12 km · 3,121 nüfus
- Comuna Costineşti 12 km · 2,500 nüfus
- Topraisar 12 km · 5,907 nüfus
- Schitu 13 km · 1,255 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Oraş Techirghiol
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Oraş Techirghiol today?
İmsak
04:34
Güneş
06:21
Öğle
13:08
İkindi
16:54
Akşam
19:54
Yatsı
21:33
Oraş Techirghiol'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Oraş Techirghiol'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Oraş Techirghiol?
Suhoor ends at Fajr time. In Oraş Techirghiol today, Fajr is at 04:34.
How do I find the Qibla direction in Oraş Techirghiol?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Oraş Techirghiol.