Namaz Vakitleri: Oraş Comarnic
İmsak Aube
04:39
Güneş Lever du soleil
06:29
Öğle Midi
13:20
İkindi Apres-midi
17:07
Akşam Coucher
20:10
Yatsı Nuit
21:52
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
04:21:18
Şehir ve ülke
Oraş Comarnic, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:39
Güneş
06:29
Öğle
13:20
İkindi
17:07
Akşam
20:10
Yatsı
21:52
Mekke'ye mesafe: 2,949 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Oraş Comarnic
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:39 | 06:29 | 13:20 | 17:07 | 20:10 | 21:52 |
| Sal 25 Ağu | 04:41 | 06:30 | 13:20 | 17:06 | 20:08 | 21:50 |
| Çar 26 Ağu | 04:42 | 06:32 | 13:19 | 17:05 | 20:06 | 21:48 |
| Per 27 Ağu | 04:44 | 06:33 | 13:19 | 17:04 | 20:04 | 21:45 |
| Cum 28 Ağu | 04:46 | 06:34 | 13:19 | 17:03 | 20:02 | 21:43 |
| Cmt 29 Ağu | 04:48 | 06:35 | 13:18 | 17:02 | 20:01 | 21:41 |
| Paz 30 Ağu | 04:49 | 06:36 | 13:18 | 17:01 | 19:59 | 21:39 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Oraş Comarnic
- Comarnic 0 km · 11,106 nüfus
- Ghioșești 1 km · 2,978 nüfus
- Poiana 2 km · 3,750 nüfus
- Gura Beliei 4 km · 1,019 nüfus
- Posada 4 km · 1,478 nüfus
- Comuna Secăria 5 km · 1,341 nüfus
- Secăria 5 km · 1,078 nüfus
- Breaza de Sus 6 km · 10,903 nüfus
- Ocina de Sus 6 km · 1,268 nüfus
- Talea 6 km · 1,184 nüfus
- Comuna Talea 7 km · 1,184 nüfus
- Oraş Breaza 7 km
- Şotrile 7 km · 3,142 nüfus
- Comuna Adunaţi 7 km
- Comuna Şotrile 8 km
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Oraş Comarnic
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Oraş Comarnic today?
İmsak
04:39
Güneş
06:29
Öğle
13:20
İkindi
17:07
Akşam
20:10
Yatsı
21:52
Oraş Comarnic'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Oraş Comarnic'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Oraş Comarnic?
Suhoor ends at Fajr time. In Oraş Comarnic today, Fajr is at 04:39.
How do I find the Qibla direction in Oraş Comarnic?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Oraş Comarnic.