Namaz Vakitleri: Comuna Vladimir
İmsak Aube
04:51
Güneş Lever du soleil
06:40
Öğle Midi
13:28
İkindi Apres-midi
17:14
Akşam Coucher
20:15
Yatsı Nuit
21:56
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
15:13:07
Şehir ve ülke
Comuna Vladimir, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:51
Güneş
06:40
Öğle
13:28
İkindi
17:14
Akşam
20:15
Yatsı
21:56
Mekke'ye mesafe: 2,998 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Vladimir
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:51 | 06:40 | 13:28 | 17:14 | 20:15 | 21:56 |
| Çar 26 Ağu | 04:53 | 06:41 | 13:28 | 17:13 | 20:14 | 21:54 |
| Per 27 Ağu | 04:54 | 06:42 | 13:27 | 17:12 | 20:12 | 21:52 |
| Cum 28 Ağu | 04:56 | 06:43 | 13:27 | 17:11 | 20:10 | 21:50 |
| Cmt 29 Ağu | 04:58 | 06:44 | 13:27 | 17:10 | 20:08 | 21:48 |
| Paz 30 Ağu | 04:59 | 06:45 | 13:26 | 17:09 | 20:07 | 21:45 |
| Pzt 31 Ağu | 05:01 | 06:47 | 13:26 | 17:08 | 20:05 | 21:43 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Vladimir
- Andreești 4 km · 983 nüfus
- Comuna Săuleşti 5 km
- Comuna Bărbăteşti 6 km · 502 nüfus
- Săuleşti 6 km · 2,452 nüfus
- Vierșani 7 km · 1,039 nüfus
- Bărbăteşti 7 km · 1,886 nüfus
- Comuna Hurezani 7 km
- Hurezani 8 km · 1,549 nüfus
- Comuna Licurici 8 km
- Jupâneşti 9 km
- Căpreni 9 km · 1,970 nüfus
- Aninoasa 10 km · 4,288 nüfus
- Sterpoaia 10 km · 1,051 nüfus
- Comuna Căpreni 10 km
- Comuna Jupâneşti 10 km
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Vladimir
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Vladimir today?
İmsak
04:51
Güneş
06:40
Öğle
13:28
İkindi
17:14
Akşam
20:15
Yatsı
21:56
Comuna Vladimir'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Vladimir'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Vladimir?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Vladimir today, Fajr is at 04:51.
How do I find the Qibla direction in Comuna Vladimir?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Vladimir.