Namaz Vakitleri: Comuna Vãleni
İmsak Aube
04:24
Güneş Lever du soleil
06:18
Öğle Midi
13:11
İkindi Apres-midi
17:00
Akşam Coucher
20:04
Yatsı Nuit
21:50
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
05:50:46
Şehir ve ülke
Comuna Vãleni, Romania
Nüfus: 3,023
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:24
Güneş
06:18
Öğle
13:11
İkindi
17:00
Akşam
20:04
Yatsı
21:50
Mekke'ye mesafe: 3,017 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Vãleni
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:24 | 06:18 | 13:11 | 17:00 | 20:04 | 21:50 |
| Sal 25 Ağu | 04:25 | 06:19 | 13:11 | 16:59 | 20:02 | 21:48 |
| Çar 26 Ağu | 04:27 | 06:21 | 13:11 | 16:58 | 20:00 | 21:45 |
| Per 27 Ağu | 04:29 | 06:22 | 13:11 | 16:56 | 19:58 | 21:43 |
| Cum 28 Ağu | 04:31 | 06:23 | 13:10 | 16:55 | 19:56 | 21:40 |
| Cmt 29 Ağu | 04:33 | 06:25 | 13:10 | 16:54 | 19:54 | 21:38 |
| Paz 30 Ağu | 04:35 | 06:26 | 13:10 | 16:53 | 19:52 | 21:36 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Vãleni
- Moara Domnească 2 km · 1,247 nüfus
- Satu Nou 4 km · 1,978 nüfus
- Comuna Muntenii de Sus 4 km
- Soleşti 4 km · 3,114 nüfus
- Muntenii de Sus 5 km · 1,425 nüfus
- Comuna Soleşti 6 km
- Moara Grecilor 7 km · 1,151 nüfus
- Tanacu 7 km · 5,986 nüfus
- Comuna Tanacu 7 km
- Ferești 7 km · 2,151 nüfus
- Zăpodeni 9 km · 3,743 nüfus
- Municipiul Vaslui 9 km
- Comuna Zăpodeni 10 km
- Comuna Ştefan cel Mare 10 km · 3,370 nüfus
- Ştefan cel Mare 10 km · 3,146 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Vãleni
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Vãleni today?
İmsak
04:24
Güneş
06:18
Öğle
13:11
İkindi
17:00
Akşam
20:04
Yatsı
21:50
Comuna Vãleni'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Vãleni'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Vãleni?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Vãleni today, Fajr is at 04:24.
How do I find the Qibla direction in Comuna Vãleni?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Vãleni.