Namaz Vakitleri: Comuna Niţchidorf
İmsak Aube
04:58
Güneş Lever du soleil
06:48
Öğle Midi
13:36
İkindi Apres-midi
17:22
Akşam Coucher
20:23
Yatsı Nuit
22:05
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
15:25:18
Şehir ve ülke
Comuna Niţchidorf, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:58
Güneş
06:48
Öğle
13:36
İkindi
17:22
Akşam
20:23
Yatsı
22:05
Mekke'ye mesafe: 3,160 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Niţchidorf
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:58 | 06:48 | 13:36 | 17:22 | 20:23 | 22:05 |
| Per 27 Ağu | 04:59 | 06:49 | 13:35 | 17:21 | 20:21 | 22:03 |
| Cum 28 Ağu | 05:01 | 06:50 | 13:35 | 17:20 | 20:19 | 22:01 |
| Cmt 29 Ağu | 05:03 | 06:51 | 13:35 | 17:19 | 20:18 | 21:59 |
| Paz 30 Ağu | 05:05 | 06:53 | 13:35 | 17:18 | 20:16 | 21:56 |
| Pzt 31 Ağu | 05:06 | 06:54 | 13:34 | 17:17 | 20:14 | 21:54 |
| Sal 1 Eyl | 05:08 | 06:55 | 13:34 | 17:15 | 20:12 | 21:52 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Niţchidorf
- Niţchidorf 1 km · 1,483 nüfus
- Tormac 6 km · 2,852 nüfus
- Comuna Tormac 7 km
- Oraş Buziaş 9 km
- Comuna Vermeş 10 km
- Bacova 10 km · 1,502 nüfus
- Comuna Chevereşu Mare 10 km
- Buziaş 10 km · 6,834 nüfus
- Chevereşu Mare 11 km · 2,369 nüfus
- Sacoşu Turcesc 11 km · 3,392 nüfus
- Comuna Sacoşu Turcesc 12 km
- Vermeş 12 km · 1,705 nüfus
- Comuna Liebling 15 km
- Liebling 16 km · 3,358 nüfus
- Comuna Măureni 16 km
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Niţchidorf
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Niţchidorf today?
İmsak
04:58
Güneş
06:48
Öğle
13:36
İkindi
17:22
Akşam
20:23
Yatsı
22:05
Comuna Niţchidorf'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Niţchidorf'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Niţchidorf?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Niţchidorf today, Fajr is at 04:58.
How do I find the Qibla direction in Comuna Niţchidorf?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Niţchidorf.