Namaz Vakitleri: Comuna Lăpuşata
İmsak Aube
04:47
Güneş Lever du soleil
06:36
Öğle Midi
13:26
İkindi Apres-midi
17:14
Akşam Coucher
20:16
Yatsı Nuit
21:57
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
17:11:37
Şehir ve ülke
Comuna Lăpuşata, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:47
Güneş
06:36
Öğle
13:26
İkindi
17:14
Akşam
20:16
Yatsı
21:57
Mekke'ye mesafe: 2,987 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Lăpuşata
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:47 | 06:36 | 13:26 | 17:14 | 20:16 | 21:57 |
| Sal 25 Ağu | 04:49 | 06:38 | 13:26 | 17:13 | 20:14 | 21:55 |
| Çar 26 Ağu | 04:50 | 06:39 | 13:26 | 17:12 | 20:12 | 21:53 |
| Per 27 Ağu | 04:52 | 06:40 | 13:26 | 17:11 | 20:10 | 21:51 |
| Cum 28 Ağu | 04:54 | 06:41 | 13:25 | 17:10 | 20:09 | 21:48 |
| Cmt 29 Ağu | 04:55 | 06:42 | 13:25 | 17:09 | 20:07 | 21:46 |
| Paz 30 Ağu | 04:57 | 06:43 | 13:25 | 17:08 | 20:05 | 21:44 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Lăpuşata
- Comuna Roeşti 5 km · 3,164 nüfus
- Lădeşti 6 km · 2,188 nüfus
- Roeşti 6 km · 1,942 nüfus
- Comuna Copăceni 7 km · 628 nüfus
- Comuna Lădeşti 7 km
- Comuna Roşiile 8 km
- Copăceni 8 km · 3,129 nüfus
- Roşiile 9 km · 2,985 nüfus
- Popeşti 10 km · 166 nüfus
- Urși 10 km · 1,085 nüfus
- Comuna Popeşti 10 km
- Comuna Pesceana 11 km
- Dăeşti 11 km · 2,966 nüfus
- Berbeşti 12 km · 5,606 nüfus
- Mădulari 12 km · 1,197 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Lăpuşata
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Lăpuşata today?
İmsak
04:47
Güneş
06:36
Öğle
13:26
İkindi
17:14
Akşam
20:16
Yatsı
21:57
Comuna Lăpuşata'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Lăpuşata'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Lăpuşata?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Lăpuşata today, Fajr is at 04:47.
How do I find the Qibla direction in Comuna Lăpuşata?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Lăpuşata.