Namaz Vakitleri: Comuna Foeni
İmsak Aube
04:57
Güneş Lever du soleil
06:48
Öğle Midi
13:39
İkindi Apres-midi
17:26
Akşam Coucher
20:29
Yatsı Nuit
22:12
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
12:57:56
Şehir ve ülke
Comuna Foeni, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:57
Güneş
06:48
Öğle
13:39
İkindi
17:26
Akşam
20:29
Yatsı
22:12
Mekke'ye mesafe: 3,184 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Foeni
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:57 | 06:48 | 13:39 | 17:26 | 20:29 | 22:12 |
| Sal 25 Ağu | 04:59 | 06:49 | 13:39 | 17:25 | 20:27 | 22:10 |
| Çar 26 Ağu | 05:01 | 06:50 | 13:38 | 17:24 | 20:25 | 22:08 |
| Per 27 Ağu | 05:02 | 06:52 | 13:38 | 17:23 | 20:24 | 22:05 |
| Cum 28 Ağu | 05:04 | 06:53 | 13:38 | 17:22 | 20:22 | 22:03 |
| Cmt 29 Ağu | 05:06 | 06:54 | 13:37 | 17:21 | 20:20 | 22:01 |
| Paz 30 Ağu | 05:07 | 06:55 | 13:37 | 17:20 | 20:18 | 21:59 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Foeni
- Foeni 1 km · 1,500 nüfus
- Comuna Giera 9 km
- Comuna Giulvăz 9 km · 2,992 nüfus
- Giulvăz 11 km · 3,072 nüfus
- Comuna Otelec 12 km
- Giera 12 km · 1,131 nüfus
- Otelec 14 km · 823 nüfus
- Comuna Ghilad 15 km · 528 nüfus
- Comuna Livezile 17 km
- Livezile 18 km · 1,128 nüfus
- Comuna Peciu Nou 18 km
- Comuna Uivar 18 km · 4,754 nüfus
- Oraş Ciacova 18 km
- Uivar 19 km · 4,378 nüfus
- Peciu Nou 19 km · 4,931 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Foeni
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Foeni today?
İmsak
04:57
Güneş
06:48
Öğle
13:39
İkindi
17:26
Akşam
20:29
Yatsı
22:12
Comuna Foeni'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Foeni'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Foeni?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Foeni today, Fajr is at 04:57.
How do I find the Qibla direction in Comuna Foeni?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Foeni.