Namaz Vakitleri: Comuna Coltãu
İmsak Aube
04:38
Güneş Lever du soleil
06:35
Öğle Midi
13:28
İkindi Apres-midi
17:16
Akşam Coucher
20:20
Yatsı Nuit
22:08
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
14:29:44
Şehir ve ülke
Comuna Coltãu, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:38
Güneş
06:35
Öğle
13:28
İkindi
17:16
Akşam
20:20
Yatsı
22:08
Mekke'ye mesafe: 3,256 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Coltãu
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:38 | 06:35 | 13:28 | 17:16 | 20:20 | 22:08 |
| Çar 26 Ağu | 04:40 | 06:36 | 13:28 | 17:15 | 20:18 | 22:06 |
| Per 27 Ağu | 04:42 | 06:37 | 13:27 | 17:14 | 20:16 | 22:03 |
| Cum 28 Ağu | 04:44 | 06:39 | 13:27 | 17:13 | 20:14 | 22:01 |
| Cmt 29 Ağu | 04:46 | 06:40 | 13:27 | 17:11 | 20:13 | 21:59 |
| Paz 30 Ağu | 04:48 | 06:41 | 13:27 | 17:10 | 20:11 | 21:56 |
| Pzt 31 Ağu | 04:50 | 06:43 | 13:26 | 17:09 | 20:09 | 21:54 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Coltãu
- Coltău 1 km · 1,583 nüfus
- Cătălina 1 km · 80 nüfus
- Mocira 3 km · 752 nüfus
- Satu Nou de Jos 3 km · 752 nüfus
- Săcălășeni 3 km · 755 nüfus
- Ocoliș 3 km · 479 nüfus
- Recea 4 km · 5,360 nüfus
- Comuna Groşi 4 km · 1,380 nüfus
- Culcea 4 km · 647 nüfus
- Comuna Săcălăşeni 4 km
- Arieșu de Pădure 4 km · 1,323 nüfus
- Lăpușel 5 km · 1,425 nüfus
- Comuna Recea 5 km
- Săsar 5 km · 1,662 nüfus
- Chechiș 6 km · 832 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Coltãu
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Coltãu today?
İmsak
04:38
Güneş
06:35
Öğle
13:28
İkindi
17:16
Akşam
20:20
Yatsı
22:08
Comuna Coltãu'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Coltãu'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Coltãu?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Coltãu today, Fajr is at 04:38.
How do I find the Qibla direction in Comuna Coltãu?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Coltãu.