Namaz Vakitleri: Comuna Bustuchin
İmsak Aube
04:48
Güneş Lever du soleil
06:37
Öğle Midi
13:28
İkindi Apres-midi
17:15
Akşam Coucher
20:17
Yatsı Nuit
21:59
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
04:08:05
Şehir ve ülke
Comuna Bustuchin, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:48
Güneş
06:37
Öğle
13:28
İkindi
17:15
Akşam
20:17
Yatsı
21:59
Mekke'ye mesafe: 3,005 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Bustuchin
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:48 | 06:37 | 13:28 | 17:15 | 20:17 | 21:59 |
| Sal 25 Ağu | 04:50 | 06:39 | 13:27 | 17:14 | 20:15 | 21:56 |
| Çar 26 Ağu | 04:51 | 06:40 | 13:27 | 17:13 | 20:13 | 21:54 |
| Per 27 Ağu | 04:53 | 06:41 | 13:27 | 17:12 | 20:12 | 21:52 |
| Cum 28 Ağu | 04:55 | 06:42 | 13:26 | 17:11 | 20:10 | 21:50 |
| Cmt 29 Ağu | 04:56 | 06:43 | 13:26 | 17:10 | 20:08 | 21:48 |
| Paz 30 Ağu | 04:58 | 06:45 | 13:26 | 17:09 | 20:06 | 21:45 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Bustuchin
- Bustuchin 2 km · 3,050 nüfus
- Berleşti 6 km · 239 nüfus
- Logrești Moșteni 7 km · 308 nüfus
- Logreşti 8 km · 3,001 nüfus
- Comuna Logreşti-Moşteni 9 km
- Licurici 9 km · 579 nüfus
- Comuna Albeni 9 km
- Comuna Roşia De Amaradia 10 km
- Roşia de Amaradia 10 km · 3,083 nüfus
- Comuna Prigoria 10 km · 3,481 nüfus
- Comuna Alunu 10 km · 4,495 nüfus
- Alunu 10 km · 3,733 nüfus
- Albeni 11 km · 2,502 nüfus
- Prigoria 11 km · 3,481 nüfus
- Comuna Sineşti 11 km
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Bustuchin
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Bustuchin today?
İmsak
04:48
Güneş
06:37
Öğle
13:28
İkindi
17:15
Akşam
20:17
Yatsı
21:59
Comuna Bustuchin'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Bustuchin'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Bustuchin?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Bustuchin today, Fajr is at 04:48.
How do I find the Qibla direction in Comuna Bustuchin?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Bustuchin.