Namaz Vakitleri: Comuna Bunila

Sunday 18 October 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
06:11
in 7h 47m 15s
Güneş Lever du soleil 07:50
Öğle Midi 13:15
İkindi Apres-midi 16:08
Akşam Coucher 18:39
Yatsı Nuit 20:12
Method · MWL Makkah 3,118 km Europe/Bucharest
Tarih ve saat
Miladi
Paz 18 Eki 2026
Hicri
Sunday, Jumada I 6, 1448 AH
Yerel saat
22:24:45
Şehir ve ülke
Comuna Bunila, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: — • --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:11
Güneş
07:50
Öğle
13:15
İkindi
16:08
Akşam
18:39
Yatsı
20:12
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 3,118 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Comuna Bunila
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Paz 18 Eki 06:11 07:50 13:15 16:08 18:39 20:12
Pzt 19 Eki 06:12 07:51 13:14 16:07 18:37 20:10
Sal 20 Eki 06:13 07:52 13:14 16:05 18:35 20:09
Çar 21 Eki 06:14 07:54 13:14 16:04 18:34 20:07
Per 22 Eki 06:16 07:55 13:14 16:03 18:32 20:05
Cum 23 Eki 06:17 07:56 13:14 16:01 18:30 20:04
Cmt 24 Eki 06:18 07:58 13:14 16:00 18:29 20:02
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Comuna Bunila

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Comuna Bunila

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Comuna Bunila today?
İmsak 06:11
Güneş 07:50
Öğle 13:15
İkindi 16:08
Akşam 18:39
Yatsı 20:12
Comuna Bunila'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Bunila'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Comuna Bunila?

Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Bunila today, Fajr is at 06:11.

How do I find the Qibla direction in Comuna Bunila?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Bunila.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Comuna Bunila