Namaz Vakitleri: Comuna Boianu Mare
İmsak Aube
04:45
Güneş Lever du soleil
06:41
Öğle Midi
13:32
İkindi Apres-midi
17:19
Akşam Coucher
20:22
Yatsı Nuit
22:09
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
11:51:39
Şehir ve ülke
Comuna Boianu Mare, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:45
Güneş
06:41
Öğle
13:32
İkindi
17:19
Akşam
20:22
Yatsı
22:09
Mekke'ye mesafe: 3,277 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Boianu Mare
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:45 | 06:41 | 13:32 | 17:19 | 20:22 | 22:09 |
| Per 27 Ağu | 04:47 | 06:42 | 13:31 | 17:18 | 20:20 | 22:07 |
| Cum 28 Ağu | 04:49 | 06:43 | 13:31 | 17:17 | 20:18 | 22:04 |
| Cmt 29 Ağu | 04:51 | 06:45 | 13:31 | 17:15 | 20:16 | 22:02 |
| Paz 30 Ağu | 04:53 | 06:46 | 13:31 | 17:14 | 20:14 | 21:59 |
| Pzt 31 Ağu | 04:55 | 06:47 | 13:30 | 17:13 | 20:12 | 21:57 |
| Sal 1 Eyl | 04:57 | 06:49 | 13:30 | 17:12 | 20:10 | 21:54 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Boianu Mare
- Boianu Mare 1 km · 1,403 nüfus
- Comuna Cehal 5 km
- Cehal 6 km · 1,976 nüfus
- Viişoara 6 km · 285 nüfus
- Comuna Balc 7 km
- Comuna Abram 10 km
- Comuna Săuca 10 km
- Comuna Camăr 10 km
- Balc 10 km · 2,924 nüfus
- Săuca 11 km · 1,477 nüfus
- Camăr 11 km · 1,618 nüfus
- Tăşnad 12 km · 8,058 nüfus
- Abram 12 km · 2,728 nüfus
- Suplacu de Barcău 13 km · 2,791 nüfus
- Sărăuad 14 km · 1,065 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Boianu Mare
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Boianu Mare today?
İmsak
04:45
Güneş
06:41
Öğle
13:32
İkindi
17:19
Akşam
20:22
Yatsı
22:09
Comuna Boianu Mare'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Boianu Mare'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Boianu Mare?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Boianu Mare today, Fajr is at 04:45.
How do I find the Qibla direction in Comuna Boianu Mare?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Boianu Mare.