Namaz Vakitleri: Comuna Bârsăneşti
İmsak Aube
04:32
Güneş Lever du soleil
06:24
Öğle Midi
13:15
İkindi Apres-midi
17:03
Akşam Coucher
20:05
Yatsı Nuit
21:50
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
07:42:15
Şehir ve ülke
Comuna Bârsăneşti, Romania
Nüfus: 0
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:32
Güneş
06:24
Öğle
13:15
İkindi
17:03
Akşam
20:05
Yatsı
21:50
Mekke'ye mesafe: 3,015 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Comuna Bârsăneşti
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:32 | 06:24 | 13:15 | 17:03 | 20:05 | 21:50 |
| Çar 26 Ağu | 04:34 | 06:26 | 13:15 | 17:02 | 20:04 | 21:48 |
| Per 27 Ağu | 04:35 | 06:27 | 13:15 | 17:01 | 20:02 | 21:45 |
| Cum 28 Ağu | 04:37 | 06:28 | 13:15 | 17:00 | 20:00 | 21:43 |
| Cmt 29 Ağu | 04:39 | 06:30 | 13:14 | 16:58 | 19:58 | 21:41 |
| Paz 30 Ağu | 04:41 | 06:31 | 13:14 | 16:57 | 19:56 | 21:38 |
| Pzt 31 Ağu | 04:43 | 06:32 | 13:14 | 16:56 | 19:54 | 21:36 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Comuna Bârsăneşti
- Bârsăneşti 1 km
- Brătești 3 km · 1,249 nüfus
- Caraclău 4 km · 1,019 nüfus
- Helegiu 6 km · 5,934 nüfus
- Viișoara 6 km · 1,171 nüfus
- Comuna Helegiu 7 km
- Brătila 7 km · 2,092 nüfus
- Comuna Târgu Trotuş 7 km
- Vâlcele 7 km · 1,272 nüfus
- Târgu Trotuş 7 km · 5,330 nüfus
- Deleni 8 km · 1,890 nüfus
- Târgu Ocna 8 km · 13,127 nüfus
- Oraş Târgu Ocna 8 km
- Comuna Livezi 8 km
- Drăgugești 8 km · 2,284 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Comuna Bârsăneşti
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Comuna Bârsăneşti today?
İmsak
04:32
Güneş
06:24
Öğle
13:15
İkindi
17:03
Akşam
20:05
Yatsı
21:50
Comuna Bârsăneşti'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Comuna Bârsăneşti'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Comuna Bârsăneşti?
Suhoor ends at Fajr time. In Comuna Bârsăneşti today, Fajr is at 04:32.
How do I find the Qibla direction in Comuna Bârsăneşti?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Comuna Bârsăneşti.