Namaz Vakitleri: Cergău Mic
İmsak Aube
04:44
Güneş Lever du soleil
06:36
Öğle Midi
13:26
İkindi Apres-midi
17:14
Akşam Coucher
20:16
Yatsı Nuit
22:00
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
18:41:10
Şehir ve ülke
Cergău Mic, Romania
Nüfus: 266
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:44
Güneş
06:36
Öğle
13:26
İkindi
17:14
Akşam
20:16
Yatsı
22:00
Mekke'ye mesafe: 3,098 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Cergău Mic
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:44 | 06:36 | 13:26 | 17:14 | 20:16 | 22:00 |
| Çar 26 Ağu | 04:46 | 06:37 | 13:26 | 17:13 | 20:14 | 21:58 |
| Per 27 Ağu | 04:47 | 06:38 | 13:26 | 17:12 | 20:12 | 21:55 |
| Cum 28 Ağu | 04:49 | 06:40 | 13:26 | 17:10 | 20:11 | 21:53 |
| Cmt 29 Ağu | 04:51 | 06:41 | 13:25 | 17:09 | 20:09 | 21:51 |
| Paz 30 Ağu | 04:53 | 06:42 | 13:25 | 17:08 | 20:07 | 21:49 |
| Pzt 31 Ağu | 04:55 | 06:43 | 13:25 | 17:07 | 20:05 | 21:46 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Cergău Mic
- Comuna Cergău 1 km
- Cergău Mare 2 km · 1,032 nüfus
- Roşia de Secaş 5 km · 1,405 nüfus
- Comuna Cenade 6 km
- Comuna Roşia de Secaş 7 km
- Cenade 7 km · 1,031 nüfus
- Municipiul Blaj 8 km
- Păuca 8 km · 2,191 nüfus
- Comuna Păuca 9 km
- Tiur 9 km · 1,765 nüfus
- Veza 9 km · 1,450 nüfus
- Valea Lungă Alba Romania 10 km · 1,858 nüfus
- Izvoarele 10 km · 2,078 nüfus
- Comuna Ohaba 10 km
- Blaj 10 km · 17,816 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Cergău Mic
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Cergău Mic today?
İmsak
04:44
Güneş
06:36
Öğle
13:26
İkindi
17:14
Akşam
20:16
Yatsı
22:00
Cergău Mic'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Cergău Mic'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Cergău Mic?
Suhoor ends at Fajr time. In Cergău Mic today, Fajr is at 04:44.
How do I find the Qibla direction in Cergău Mic?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Cergău Mic.