Namaz Vakitleri: Beica de Jos
İmsak Aube
04:39
Güneş Lever du soleil
06:33
Öğle Midi
13:23
İkindi Apres-midi
17:09
Akşam Coucher
20:12
Yatsı Nuit
21:57
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
15:02:33
Şehir ve ülke
Beica de Jos, Romania
Nüfus: 2,459
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:39
Güneş
06:33
Öğle
13:23
İkindi
17:09
Akşam
20:12
Yatsı
21:57
Mekke'ye mesafe: 3,124 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Beica de Jos
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:39 | 06:33 | 13:23 | 17:09 | 20:12 | 21:57 |
| Per 27 Ağu | 04:41 | 06:34 | 13:22 | 17:08 | 20:10 | 21:55 |
| Cum 28 Ağu | 04:43 | 06:35 | 13:22 | 17:07 | 20:08 | 21:52 |
| Cmt 29 Ağu | 04:45 | 06:36 | 13:22 | 17:06 | 20:06 | 21:50 |
| Paz 30 Ağu | 04:47 | 06:38 | 13:21 | 17:05 | 20:04 | 21:48 |
| Pzt 31 Ağu | 04:49 | 06:39 | 13:21 | 17:04 | 20:02 | 21:45 |
| Sal 1 Eyl | 04:50 | 06:40 | 13:21 | 17:03 | 20:00 | 21:43 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Beica de Jos
- Beica de Sus 2 km · 366 nüfus
- Habic 3 km · 240 nüfus
- Nadășa 4 km · 1,390 nüfus
- Căcuciu 4 km · 6,277 nüfus
- Solovăstru 4 km · 3,205 nüfus
- Jabenița 5 km · 1,251 nüfus
- Gurghiu 5 km · 5,530 nüfus
- Șerbeni 6 km · 392 nüfus
- Petelea 6 km · 1,373 nüfus
- Sânmihai de Pădure 6 km · 259 nüfus
- Adrian 6 km · 572 nüfus
- Petrilaca de Mureș 6 km · 679 nüfus
- Iernuțeni 7 km · 1,373 nüfus
- Teleac 7 km · 141 nüfus
- Comori 8 km · 169 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Beica de Jos
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Beica de Jos today?
İmsak
04:39
Güneş
06:33
Öğle
13:23
İkindi
17:09
Akşam
20:12
Yatsı
21:57
Beica de Jos'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Beica de Jos'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Beica de Jos?
Suhoor ends at Fajr time. In Beica de Jos today, Fajr is at 04:39.
How do I find the Qibla direction in Beica de Jos?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Beica de Jos.