Namaz Vakitleri: Arieșu de Pădure
İmsak Aube
04:40
Güneş Lever du soleil
06:36
Öğle Midi
13:28
İkindi Apres-midi
17:15
Akşam Coucher
20:19
Yatsı Nuit
22:06
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
16:06:45
Şehir ve ülke
Arieșu de Pădure, Romania
Nüfus: 1,323
Para: RON Romanian leu (lei
Saat dilimi: Europe/Bucharest
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:40
Güneş
06:36
Öğle
13:28
İkindi
17:15
Akşam
20:19
Yatsı
22:06
Mekke'ye mesafe: 3,257 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Arieșu de Pădure
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:40 | 06:36 | 13:28 | 17:15 | 20:19 | 22:06 |
| Per 27 Ağu | 04:42 | 06:38 | 13:28 | 17:14 | 20:17 | 22:04 |
| Cum 28 Ağu | 04:44 | 06:39 | 13:27 | 17:13 | 20:15 | 22:01 |
| Cmt 29 Ağu | 04:46 | 06:40 | 13:27 | 17:12 | 20:13 | 21:59 |
| Paz 30 Ağu | 04:48 | 06:42 | 13:27 | 17:10 | 20:11 | 21:56 |
| Pzt 31 Ağu | 04:50 | 06:43 | 13:26 | 17:09 | 20:09 | 21:54 |
| Sal 1 Eyl | 04:52 | 06:44 | 13:26 | 17:08 | 20:07 | 21:51 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Arieșu de Pădure
- Finteușu Mic 3 km · 776 nüfus
- Lăpușel 4 km · 1,425 nüfus
- Coltău 4 km · 1,583 nüfus
- Satulung 4 km · 6,376 nüfus
- Hideaga 4 km · 543 nüfus
- Posta 4 km · 727 nüfus
- Comuna Coltãu 4 km
- Comuna Satulung 5 km
- Comuna Recea 5 km
- Finteușu Mare 5 km · 596 nüfus
- Cătălina 5 km · 80 nüfus
- Mocira 5 km · 752 nüfus
- Mogoșești 6 km · 578 nüfus
- Recea 6 km · 5,360 nüfus
- Colțirea 6 km · 1,804 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Romania
Bucharest
Europe/Bucharest
Iaşi
Europe/Bucharest
Sector 3
Europe/Bucharest
Sector 6
Europe/Bucharest
Sector 2
Europe/Bucharest
Cluj-Napoca
Europe/Bucharest
Constanţa
Europe/Bucharest
Sector 4
Europe/Bucharest
Timişoara
Europe/Bucharest
Sector 5
Europe/Bucharest
Braşov
Europe/Bucharest
Craiova
Europe/Bucharest
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Arieșu de Pădure
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Arieșu de Pădure today?
İmsak
04:40
Güneş
06:36
Öğle
13:28
İkindi
17:15
Akşam
20:19
Yatsı
22:06
Arieșu de Pădure'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Arieșu de Pădure'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Arieșu de Pădure?
Suhoor ends at Fajr time. In Arieșu de Pădure today, Fajr is at 04:40.
How do I find the Qibla direction in Arieșu de Pădure?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Arieșu de Pădure.