Namaz Vakitleri: Olhos de Água
İmsak Aube
05:26
Güneş Lever du soleil
06:58
Öğle Midi
13:35
İkindi Apres-midi
17:15
Akşam Coucher
20:10
Yatsı Nuit
21:37
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
16:23:43
Şehir ve ülke
Olhos de Água, Portugal
Nüfus: 13,221
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Lisbon
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:26
Güneş
06:58
Öğle
13:35
İkindi
17:15
Akşam
20:10
Yatsı
21:37
Mekke'ye mesafe: 4,914 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Olhos de Água
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:26 | 06:58 | 13:35 | 17:15 | 20:10 | 21:37 |
| Per 27 Ağu | 05:27 | 06:59 | 13:34 | 17:15 | 20:09 | 21:35 |
| Cum 28 Ağu | 05:28 | 07:00 | 13:34 | 17:14 | 20:07 | 21:33 |
| Cmt 29 Ağu | 05:29 | 07:01 | 13:34 | 17:13 | 20:06 | 21:32 |
| Paz 30 Ağu | 05:30 | 07:02 | 13:33 | 17:12 | 20:04 | 21:30 |
| Pzt 31 Ağu | 05:31 | 07:03 | 13:33 | 17:12 | 20:03 | 21:28 |
| Sal 1 Eyl | 05:32 | 07:03 | 13:33 | 17:11 | 20:02 | 21:27 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Olhos de Água
- Albufeira 5 km · 15,851 nüfus
- Ferreiras 6 km · 7,267 nüfus
- Boliqueime 6 km · 4,470 nüfus
- Vilamoura 7 km · 2,819 nüfus
- Quarteira 8 km · 24,420 nüfus
- Paderne 10 km · 3,304 nüfus
- Tunes 10 km · 6,837 nüfus
- Guia 11 km · 4,173 nüfus
- Algoz 13 km · 2,946 nüfus
- Pêra 14 km · 1,951 nüfus
- Almancil 14 km · 11,291 nüfus
- Alcantarilha 14 km · 4,972 nüfus
- Armação de Pêra 15 km · 6,003 nüfus
- Loulé 16 km · 17,930 nüfus
- Silves 18 km · 37,126 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Portugal
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Olhos de Água
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Olhos de Água today?
İmsak
05:26
Güneş
06:58
Öğle
13:35
İkindi
17:15
Akşam
20:10
Yatsı
21:37
Olhos de Água'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Olhos de Água'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Olhos de Água?
Suhoor ends at Fajr time. In Olhos de Água today, Fajr is at 05:26.
How do I find the Qibla direction in Olhos de Água?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Olhos de Água.