Namaz Vakitleri: Nossa Senhora de Fátima
İmsak Aube
05:25
Güneş Lever du soleil
07:00
Öğle Midi
13:38
İkindi Apres-midi
17:20
Akşam Coucher
20:16
Yatsı Nuit
21:45
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
21:01:24
Şehir ve ülke
Nossa Senhora de Fátima, Portugal
Nüfus: 12,849
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Lisbon
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:25
Güneş
07:00
Öğle
13:38
İkindi
17:20
Akşam
20:16
Yatsı
21:45
Mekke'ye mesafe: 5,021 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Nossa Senhora de Fátima
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:25 | 07:00 | 13:38 | 17:20 | 20:16 | 21:45 |
| Per 27 Ağu | 05:26 | 07:01 | 13:38 | 17:20 | 20:14 | 21:43 |
| Cum 28 Ağu | 05:27 | 07:02 | 13:38 | 17:19 | 20:13 | 21:41 |
| Cmt 29 Ağu | 05:29 | 07:03 | 13:38 | 17:18 | 20:11 | 21:40 |
| Paz 30 Ağu | 05:30 | 07:04 | 13:37 | 17:17 | 20:10 | 21:38 |
| Pzt 31 Ağu | 05:31 | 07:05 | 13:37 | 17:16 | 20:08 | 21:36 |
| Sal 1 Eyl | 05:32 | 07:06 | 13:37 | 17:16 | 20:07 | 21:34 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Nossa Senhora de Fátima
- São Sebastião da Pedreira 1 km · 6,362 nüfus
- São João de Deus 1 km · 22,990 nüfus
- Lisbon 1 km · 545,796 nüfus
- Alvalade 2 km · 21,160 nüfus
- São Jorge de Arroios 2 km · 22,990 nüfus
- Alvalade 2 km · 31,813 nüfus
- São Domingos de Benfica 2 km · 34,076 nüfus
- Coração de Jesus 2 km
- Campolide 2 km · 15,928 nüfus
- Penha de França 2 km · 13,956 nüfus
- Alto do Pina 2 km · 13,956 nüfus
- Campo Grande 2 km · 9,658 nüfus
- São João de Brito 2 km
- Anjos 2 km · 9,361 nüfus
- São Mamede 2 km · 52,520 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Portugal
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Nossa Senhora de Fátima
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Nossa Senhora de Fátima today?
İmsak
05:25
Güneş
07:00
Öğle
13:38
İkindi
17:20
Akşam
20:16
Yatsı
21:45
Nossa Senhora de Fátima'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Nossa Senhora de Fátima'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Nossa Senhora de Fátima?
Suhoor ends at Fajr time. In Nossa Senhora de Fátima today, Fajr is at 05:25.
How do I find the Qibla direction in Nossa Senhora de Fátima?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Nossa Senhora de Fátima.