Namaz Vakitleri: Fajã da Ovelha
İmsak Aube
06:13
Güneş Lever du soleil
07:40
Öğle Midi
14:11
İkindi Apres-midi
17:48
Akşam Coucher
20:41
Yatsı Nuit
22:02
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
09:04:15
Şehir ve ülke
Fajã da Ovelha, Portugal
Nüfus: 895
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Atlantic/Madeira
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:13
Güneş
07:40
Öğle
14:11
İkindi
17:48
Akşam
20:41
Yatsı
22:02
Mekke'ye mesafe: 5,720 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Fajã da Ovelha
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 06:13 | 07:40 | 14:11 | 17:48 | 20:41 | 22:02 |
| Per 27 Ağu | 06:14 | 07:40 | 14:10 | 17:47 | 20:40 | 22:01 |
| Cum 28 Ağu | 06:15 | 07:41 | 14:10 | 17:47 | 20:39 | 22:00 |
| Cmt 29 Ağu | 06:16 | 07:42 | 14:10 | 17:46 | 20:38 | 21:58 |
| Paz 30 Ağu | 06:17 | 07:42 | 14:10 | 17:46 | 20:36 | 21:57 |
| Pzt 31 Ağu | 06:17 | 07:43 | 14:09 | 17:45 | 20:35 | 21:55 |
| Sal 1 Eyl | 06:18 | 07:44 | 14:09 | 17:44 | 20:34 | 21:54 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Fajã da Ovelha
- Estreito da Calheta 6 km · 1,630 nüfus
- Calheta 8 km · 3,773 nüfus
- Arco da Calheta 10 km · 3,241 nüfus
- Porto Moniz 12 km · 2,711 nüfus
- Canhas 15 km · 3,769 nüfus
- Ponta do Sol 16 km · 4,235 nüfus
- São Vicente 18 km · 6,063 nüfus
- Ribeira Brava 19 km · 5,932 nüfus
- Campanário 22 km · 3,987 nüfus
- Boaventura 25 km · 1,221 nüfus
- Curral das Freiras 25 km · 1,673 nüfus
- Câmara de Lobos 28 km · 35,666 nüfus
- São Martinho 31 km · 26,482 nüfus
- Funchal 31 km · 105,795 nüfus
- São Jorge 32 km · 1,473 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Portugal
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Fajã da Ovelha
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Fajã da Ovelha today?
İmsak
06:13
Güneş
07:40
Öğle
14:11
İkindi
17:48
Akşam
20:41
Yatsı
22:02
Fajã da Ovelha'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Fajã da Ovelha'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Fajã da Ovelha?
Suhoor ends at Fajr time. In Fajã da Ovelha today, Fajr is at 06:13.
How do I find the Qibla direction in Fajã da Ovelha?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Fajã da Ovelha.