Namaz Vakitleri: Trąbki Wielkie
İmsak Aube
04:18
Güneş Lever du soleil
05:45
Öğle Midi
12:47
İkindi Apres-midi
16:35
Akşam Coucher
19:49
Yatsı Nuit
21:32
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
08:35:50
Şehir ve ülke
Trąbki Wielkie, Poland
Nüfus: 1,407
Para: PLN Polish złoty (zł
Saat dilimi: Europe/Warsaw
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:18
Güneş
05:45
Öğle
12:47
İkindi
16:35
Akşam
19:49
Yatsı
21:32
Mekke'ye mesafe: 4,058 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Trąbki Wielkie
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:18 | 05:45 | 12:47 | 16:35 | 19:49 | 21:32 |
| Cum 28 Ağu | 04:20 | 05:46 | 12:47 | 16:34 | 19:47 | 21:29 |
| Cmt 29 Ağu | 04:23 | 05:48 | 12:47 | 16:33 | 19:44 | 21:26 |
| Paz 30 Ağu | 04:25 | 05:50 | 12:46 | 16:31 | 19:42 | 21:23 |
| Pzt 31 Ağu | 04:27 | 05:52 | 12:46 | 16:30 | 19:39 | 21:20 |
| Sal 1 Eyl | 04:29 | 05:53 | 12:46 | 16:28 | 19:37 | 21:17 |
| Çar 2 Eyl | 04:32 | 05:55 | 12:46 | 16:26 | 19:35 | 21:14 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Trąbki Wielkie
- Łęgowo 9 km · 2,850 nüfus
- Pszczółki 10 km · 4,314 nüfus
- Straszyn 12 km · 2,962 nüfus
- Pruszcz Gdański 12 km · 23,618 nüfus
- Kolbudy 12 km · 3,700 nüfus
- Rotmanka 12 km · 1,782 nüfus
- Lublewo Gdańskie 13 km · 1,100 nüfus
- Skarszewy 13 km · 6,851 nüfus
- Przywidz 15 km · 1,673 nüfus
- Suchy Dąb 15 km · 832 nüfus
- Kowale 16 km · 1,972 nüfus
- Tczew 18 km · 57,990 nüfus
- Lisewo Malborskie 21 km · 1,151 nüfus
- Gdańsk 21 km · 487,834 nüfus
- Cedry Wielkie 22 km · 1,007 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Poland
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Trąbki Wielkie
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Trąbki Wielkie today?
İmsak
04:18
Güneş
05:45
Öğle
12:47
İkindi
16:35
Akşam
19:49
Yatsı
21:32
Trąbki Wielkie'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Trąbki Wielkie'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Trąbki Wielkie?
Suhoor ends at Fajr time. In Trąbki Wielkie today, Fajr is at 04:18.
How do I find the Qibla direction in Trąbki Wielkie?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Trąbki Wielkie.