Namaz Vakitleri: Potok Górny
İmsak Aube
04:17
Güneş Lever du soleil
05:35
Öğle Midi
12:32
İkindi Apres-midi
16:20
Akşam Coucher
19:27
Yatsı Nuit
21:00
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:37:46
Şehir ve ülke
Potok Górny, Poland
Nüfus: 1,211
Para: PLN Polish złoty (zł
Saat dilimi: Europe/Warsaw
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:17
Güneş
05:35
Öğle
12:32
İkindi
16:20
Akşam
19:27
Yatsı
21:00
Mekke'ye mesafe: 3,556 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Potok Górny
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:17 | 05:35 | 12:32 | 16:20 | 19:27 | 21:00 |
| Per 27 Ağu | 04:19 | 05:36 | 12:31 | 16:18 | 19:25 | 20:57 |
| Cum 28 Ağu | 04:21 | 05:38 | 12:31 | 16:17 | 19:23 | 20:55 |
| Cmt 29 Ağu | 04:23 | 05:39 | 12:31 | 16:16 | 19:21 | 20:52 |
| Paz 30 Ağu | 04:25 | 05:41 | 12:30 | 16:15 | 19:19 | 20:49 |
| Pzt 31 Ağu | 04:26 | 05:42 | 12:30 | 16:13 | 19:17 | 20:47 |
| Sal 1 Eyl | 04:28 | 05:44 | 12:30 | 16:12 | 19:15 | 20:44 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Potok Górny
- Biszcza 7 km · 1,841 nüfus
- Kuryłówka 12 km · 1,743 nüfus
- Harasiuki 12 km · 809 nüfus
- Księżpol 13 km · 1,145 nüfus
- Tarnogród 13 km · 3,207 nüfus
- Stare Miasto 14 km · 1,551 nüfus
- Krzeszów 16 km · 734 nüfus
- Piskorowice 17 km · 1,230 nüfus
- Leżajsk 17 km · 13,958 nüfus
- Adamówka 17 km · 1,175 nüfus
- Nowa Sarzyna 17 km · 5,599 nüfus
- Wierzawice 18 km · 3,494 nüfus
- Bieliny 19 km · 1,061 nüfus
- Biłgoraj 21 km · 25,459 nüfus
- Giedlarowa 21 km · 4,115 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Poland
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Potok Górny
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Potok Górny today?
İmsak
04:17
Güneş
05:35
Öğle
12:32
İkindi
16:20
Akşam
19:27
Yatsı
21:00
Potok Górny'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Potok Górny'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Potok Górny?
Suhoor ends at Fajr time. In Potok Górny today, Fajr is at 04:17.
How do I find the Qibla direction in Potok Górny?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Potok Górny.