Namaz Vakitleri: Nowe Miasto nad Pilicą
İmsak Aube
04:22
Güneş Lever du soleil
05:42
Öğle Midi
12:39
İkindi Apres-midi
16:27
Akşam Coucher
19:36
Yatsı Nuit
21:11
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
09:00:25
Şehir ve ülke
Nowe Miasto nad Pilicą, Poland
Nüfus: 3,649
Para: PLN Polish złoty (zł
Saat dilimi: Europe/Warsaw
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:22
Güneş
05:42
Öğle
12:39
İkindi
16:27
Akşam
19:36
Yatsı
21:11
Mekke'ye mesafe: 3,747 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Nowe Miasto nad Pilicą
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:22 | 05:42 | 12:39 | 16:27 | 19:36 | 21:11 |
| Cum 28 Ağu | 04:24 | 05:43 | 12:39 | 16:25 | 19:33 | 21:08 |
| Cmt 29 Ağu | 04:26 | 05:45 | 12:39 | 16:24 | 19:31 | 21:05 |
| Paz 30 Ağu | 04:28 | 05:47 | 12:38 | 16:23 | 19:29 | 21:03 |
| Pzt 31 Ağu | 04:30 | 05:48 | 12:38 | 16:21 | 19:27 | 21:00 |
| Sal 1 Eyl | 04:32 | 05:50 | 12:38 | 16:20 | 19:24 | 20:57 |
| Çar 2 Eyl | 04:34 | 05:51 | 12:37 | 16:19 | 19:22 | 20:54 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Nowe Miasto nad Pilicą
- Klwów 10 km · 528 nüfus
- Odrzywół 11 km · 2,000 nüfus
- Sadkowice 13 km · 509 nüfus
- Mogielnica 13 km · 2,206 nüfus
- Potworów 16 km · 990 nüfus
- Wyśmierzyce 16 km · 869 nüfus
- Poświętne 17 km · 412 nüfus
- Cielądz 19 km · 1,000 nüfus
- Regnów 19 km · 361 nüfus
- Rzeczyca 20 km · 1,461 nüfus
- Błędów 20 km · 1,098 nüfus
- Drzewica 20 km · 3,958 nüfus
- Rusinów 20 km · 751 nüfus
- Biała Rawska 22 km · 3,124 nüfus
- Goszczyn 23 km · 923 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Poland
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Nowe Miasto nad Pilicą
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Nowe Miasto nad Pilicą today?
İmsak
04:22
Güneş
05:42
Öğle
12:39
İkindi
16:27
Akşam
19:36
Yatsı
21:11
Nowe Miasto nad Pilicą'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Nowe Miasto nad Pilicą'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Nowe Miasto nad Pilicą?
Suhoor ends at Fajr time. In Nowe Miasto nad Pilicą today, Fajr is at 04:22.
How do I find the Qibla direction in Nowe Miasto nad Pilicą?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Nowe Miasto nad Pilicą.