Namaz Vakitleri: New Mirpur
İmsak Aube
04:08
Güneş Lever du soleil
05:35
Öğle Midi
12:07
İkindi Apres-midi
16:46
Akşam Coucher
18:38
Yatsı Nuit
20:05
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
15:31:42
Şehir ve ülke
New Mirpur, Pakistan
Nüfus: 124,352
Para: PKR Pakistani rupee (₨
Saat dilimi: Asia/Karachi
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:08
Güneş
05:35
Öğle
12:07
İkindi
16:46
Akşam
18:38
Yatsı
20:05
Mekke'ye mesafe: 3,577 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
New Mirpur
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:08 | 05:35 | 12:07 | 16:46 | 18:38 | 20:05 |
| Per 27 Ağu | 04:09 | 05:36 | 12:07 | 16:45 | 18:37 | 20:03 |
| Cum 28 Ağu | 04:10 | 05:36 | 12:06 | 16:44 | 18:36 | 20:02 |
| Cmt 29 Ağu | 04:11 | 05:37 | 12:06 | 16:43 | 18:34 | 20:01 |
| Paz 30 Ağu | 04:12 | 05:38 | 12:06 | 16:42 | 18:33 | 19:59 |
| Pzt 31 Ağu | 04:12 | 05:38 | 12:05 | 16:41 | 18:32 | 19:58 |
| Sal 1 Eyl | 04:13 | 05:39 | 12:05 | 16:40 | 18:30 | 19:56 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler New Mirpur
- Mirpur 8 km
- Jhelum 24 km · 190,425 nüfus
- Sarai Alamgir 27 km · 44,120 nüfus
- Nazir Town 31 km · 6,750 nüfus
- Bhimbar 36 km · 27,636 nüfus
- Kotli District 36 km · 774,194 nüfus
- Kharian 39 km · 85,765 nüfus
- Mehmand Chak 41 km · 5,000 nüfus
- Gujar Khan 43 km · 69,374 nüfus
- Kotli 44 km · 46,907 nüfus
- Qila Didar Singh 51 km · 53,172 nüfus
- Lala Musa 53 km · 65,197 nüfus
- Dinga 56 km · 39,784 nüfus
- Daultala 57 km · 11,814 nüfus
- Rawalpindi District 58 km · 3,363,911 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Pakistan
Gujranwala Division
Asia/Karachi
Lahore
Asia/Karachi
Karachi
Asia/Karachi
Peshawar
Asia/Karachi
Multan District
Asia/Karachi
Rawalpindi District
Asia/Karachi
Rawalpindi
Asia/Karachi
Faisalabad
Asia/Karachi
Quetta District
Asia/Karachi
Gujranwala
Asia/Karachi
Multan
Asia/Karachi
Mandi Bahauddin District
Asia/Karachi
Sorular
SSS – Namaz vakitleri New Mirpur
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in New Mirpur today?
İmsak
04:08
Güneş
05:35
Öğle
12:07
İkindi
16:46
Akşam
18:38
Yatsı
20:05
New Mirpur'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. New Mirpur'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in New Mirpur?
Suhoor ends at Fajr time. In New Mirpur today, Fajr is at 04:08.
How do I find the Qibla direction in New Mirpur?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from New Mirpur.