Namaz Vakitleri: Tomas Oppus
İmsak Aube
04:20
Güneş Lever du soleil
05:31
Öğle Midi
11:43
İkindi Apres-midi
14:47
Akşam Coucher
17:54
Yatsı Nuit
19:01
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
01:10:05
Şehir ve ülke
Tomas Oppus, Philippines
Nüfus: 16,846
Para: PHP Philippine peso (₱
Saat dilimi: Asia/Manila
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:20
Güneş
05:31
Öğle
11:43
İkindi
14:47
Akşam
17:54
Yatsı
19:01
Mekke'ye mesafe: 9,089 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Tomas Oppus
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:43 | 14:47 | 17:54 | 19:01 |
| Çar 26 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:42 | 14:46 | 17:53 | 19:00 |
| Per 27 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:42 | 14:45 | 17:53 | 19:00 |
| Cum 28 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:42 | 14:46 | 17:52 | 18:59 |
| Cmt 29 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:41 | 14:46 | 17:52 | 18:59 |
| Paz 30 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:41 | 14:46 | 17:51 | 18:58 |
| Pzt 31 Ağu | 04:20 | 05:31 | 11:41 | 14:46 | 17:50 | 18:57 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Tomas Oppus
- Libagon 10 km · 16,146 nüfus
- Malitbog 11 km · 21,691 nüfus
- Santa Paz 13 km · 2,046 nüfus
- Tabonoc 14 km · 2,670 nüfus
- Bontoc 14 km · 32,082 nüfus
- Saint Bernard 15 km · 28,131 nüfus
- Bato 17 km · 39,275 nüfus
- Ibarra 17 km · 3,065 nüfus
- Ibarra 17 km · 3,065 nüfus
- Maasin 17 km · 18,313 nüfus
- Matalom 18 km
- Pasay 18 km · 900 nüfus
- Sogod 19 km · 48,815 nüfus
- Ichon 20 km · 3,821 nüfus
- Macrohon 22 km · 27,276 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Philippines
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Tomas Oppus
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Tomas Oppus today?
İmsak
04:20
Güneş
05:31
Öğle
11:43
İkindi
14:47
Akşam
17:54
Yatsı
19:01
Tomas Oppus'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Tomas Oppus'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Tomas Oppus?
Suhoor ends at Fajr time. In Tomas Oppus today, Fajr is at 04:20.
How do I find the Qibla direction in Tomas Oppus?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Tomas Oppus.