Namaz Vakitleri: Pindangan Centro
İmsak Aube
04:30
Güneş Lever du soleil
05:44
Öğle Midi
12:00
İkindi Apres-midi
15:14
Akşam Coucher
18:16
Yatsı Nuit
19:26
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
14:58:52
Şehir ve ülke
Pindangan Centro, Philippines
Nüfus: 4,100
Para: PHP Philippine peso (₱
Saat dilimi: Asia/Manila
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:30
Güneş
05:44
Öğle
12:00
İkindi
15:14
Akşam
18:16
Yatsı
19:26
Mekke'ye mesafe: 8,436 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Pindangan Centro
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:30 | 05:44 | 12:00 | 15:14 | 18:16 | 19:26 |
| Sal 25 Ağu | 04:30 | 05:44 | 12:00 | 15:14 | 18:16 | 19:25 |
| Çar 26 Ağu | 04:31 | 05:44 | 12:00 | 15:14 | 18:15 | 19:24 |
| Per 27 Ağu | 04:31 | 05:44 | 11:59 | 15:14 | 18:14 | 19:23 |
| Cum 28 Ağu | 04:31 | 05:44 | 11:59 | 15:14 | 18:14 | 19:23 |
| Cmt 29 Ağu | 04:31 | 05:45 | 11:59 | 15:14 | 18:13 | 19:22 |
| Paz 30 Ağu | 04:32 | 05:45 | 11:59 | 15:14 | 18:12 | 19:21 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Pindangan Centro
- Pindangan Centro 0 km · 4,100 nüfus
- Barangobong 2 km · 3,644 nüfus
- Barangobong 2 km · 3,644 nüfus
- Santo Tomas 2 km · 44,376 nüfus
- San Pedro Apartado 3 km · 3,331 nüfus
- San Pedro Apartado 3 km · 3,331 nüfus
- San Manuel 4 km · 29,693 nüfus
- Puelay 4 km · 6,854 nüfus
- Puelay 4 km · 6,854 nüfus
- Rosales 5 km · 67,510 nüfus
- Capulaan 5 km · 2,949 nüfus
- Capulaan 5 km · 2,949 nüfus
- Buenlag 5 km · 2,302 nüfus
- Buenlag 5 km · 2,302 nüfus
- Olea 6 km · 2,434 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Philippines
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Pindangan Centro
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Pindangan Centro today?
İmsak
04:30
Güneş
05:44
Öğle
12:00
İkindi
15:14
Akşam
18:16
Yatsı
19:26
Pindangan Centro'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Pindangan Centro'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Pindangan Centro?
Suhoor ends at Fajr time. In Pindangan Centro today, Fajr is at 04:30.
How do I find the Qibla direction in Pindangan Centro?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Pindangan Centro.