Namaz Vakitleri: Zoeterwoude-Dorp

Tuesday 25 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
05:20
in 3h 37m 23s
Güneş Lever du soleil 06:42
Öğle Midi 13:44
İkindi Apres-midi 17:34
Akşam Coucher 20:45
Yatsı Nuit 22:23
Method · MWL Makkah 4,560 km Europe/Amsterdam Nüfus 4,230
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
01:42:37
Şehir ve ülke
Zoeterwoude-Dorp, Netherlands
Nüfus: 4,230
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Amsterdam
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:20
Güneş
06:42
Öğle
13:44
İkindi
17:34
Akşam
20:45
Yatsı
22:23
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,560 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Zoeterwoude-Dorp
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Sal 25 Ağu 05:20 06:42 13:44 17:34 20:45 22:23
Çar 26 Ağu 05:22 06:44 13:44 17:32 20:43 22:20
Per 27 Ağu 05:24 06:45 13:44 17:31 20:41 22:17
Cum 28 Ağu 05:26 06:47 13:43 17:30 20:39 22:15
Cmt 29 Ağu 05:28 06:49 13:43 17:28 20:36 22:12
Paz 30 Ağu 05:30 06:50 13:43 17:27 20:34 22:09
Pzt 31 Ağu 05:32 06:52 13:42 17:26 20:32 22:06
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Zoeterwoude-Dorp

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Zoeterwoude-Dorp

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Zoeterwoude-Dorp today?
İmsak 05:20
Güneş 06:42
Öğle 13:44
İkindi 17:34
Akşam 20:45
Yatsı 22:23
Zoeterwoude-Dorp'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Zoeterwoude-Dorp'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Zoeterwoude-Dorp?

Suhoor ends at Fajr time. In Zoeterwoude-Dorp today, Fajr is at 05:20.

How do I find the Qibla direction in Zoeterwoude-Dorp?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Zoeterwoude-Dorp.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Zoeterwoude-Dorp