Namaz Vakitleri: Igbo-Ora

Tuesday 25 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İkindi
15:58
in 1h 50m 55s
İmsak Aube 05:29
Güneş Lever du soleil 06:40
Öğle Midi 12:49
Akşam Coucher 18:58
Yatsı Nuit 20:05
Method · MWL Makkah 4,216 km Africa/Lagos Nüfus 92,719
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
14:07:05
Şehir ve ülke
Igbo-Ora, Nigeria
Nüfus: 92,719
Para: NGN Nigerian naira (₦
Saat dilimi: Africa/Lagos
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:29
Güneş
06:40
Öğle
12:49
İkindi
15:58
Akşam
18:58
Yatsı
20:05
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,216 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Igbo-Ora
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Sal 25 Ağu 05:29 06:40 12:49 15:58 18:58 20:05
Çar 26 Ağu 05:29 06:40 12:49 15:57 18:57 20:04
Per 27 Ağu 05:29 06:40 12:48 15:56 18:57 20:03
Cum 28 Ağu 05:29 06:40 12:48 15:55 18:56 20:03
Cmt 29 Ağu 05:29 06:40 12:48 15:54 18:56 20:02
Paz 30 Ağu 05:29 06:39 12:47 15:52 18:55 20:02
Pzt 31 Ağu 05:29 06:39 12:47 15:51 18:55 20:01
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Igbo-Ora

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Igbo-Ora

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Igbo-Ora today?
İmsak 05:29
Güneş 06:40
Öğle 12:49
İkindi 15:58
Akşam 18:58
Yatsı 20:05
Igbo-Ora'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Igbo-Ora'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Igbo-Ora?

Suhoor ends at Fajr time. In Igbo-Ora today, Fajr is at 05:29.

How do I find the Qibla direction in Igbo-Ora?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Igbo-Ora.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Igbo-Ora