Namaz Vakitleri: Santa María Texmelucan
İmsak Aube
05:03
Güneş Lever du soleil
06:18
Öğle Midi
12:36
İkindi Apres-midi
15:56
Akşam Coucher
18:54
Yatsı Nuit
20:04
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
11:18:44
Şehir ve ülke
Santa María Texmelucan, Mexico
Nüfus: 3,754
Para: MXN Mexican peso ($
Saat dilimi: America/Mexico_City
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:03
Güneş
06:18
Öğle
12:36
İkindi
15:56
Akşam
18:54
Yatsı
20:04
Mekke'ye mesafe: 13,611 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Santa María Texmelucan
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:03 | 06:18 | 12:36 | 15:56 | 18:54 | 20:04 |
| Per 27 Ağu | 05:03 | 06:18 | 12:36 | 15:56 | 18:53 | 20:03 |
| Cum 28 Ağu | 05:03 | 06:18 | 12:35 | 15:56 | 18:52 | 20:02 |
| Cmt 29 Ağu | 05:04 | 06:18 | 12:35 | 15:56 | 18:51 | 20:02 |
| Paz 30 Ağu | 05:04 | 06:19 | 12:35 | 15:56 | 18:50 | 20:01 |
| Pzt 31 Ağu | 05:04 | 06:19 | 12:34 | 15:55 | 18:50 | 20:00 |
| Sal 1 Eyl | 05:05 | 06:19 | 12:34 | 15:55 | 18:49 | 19:59 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Santa María Texmelucan
- San Miguel Tianguistenco 1 km · 3,306 nüfus
- San Rafael Ixtapalucan 2 km · 4,379 nüfus
- San Salvador el Verde 3 km · 2,768 nüfus
- San Andrés Hueyacatitla 4 km · 4,529 nüfus
- Analco de Ponciano Arriaga (Santa Cruz Analco) 5 km · 2,521 nüfus
- San Matias Tlalancaleca 5 km · 11,076 nüfus
- San Gregorio Aztotoacan 6 km · 2,547 nüfus
- Santa Rita Tlahuapan 6 km · 8,412 nüfus
- Tlacotepec de José Manzo 6 km · 2,403 nüfus
- San Lucas el Grande 6 km · 8,546 nüfus
- Guadalupe Zaragoza 7 km · 2,820 nüfus
- San Rafael Tlanalapan 7 km · 15,998 nüfus
- San Simón Atzitzintla 7 km · 3,404 nüfus
- Juárez Coronaco 8 km · 3,144 nüfus
- San Matías Atzala 8 km · 2,496 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mexico
Mexico City
America/Mexico_City
Tijuana
America/Mexico_City
Ecatepec de Morelos
America/Mexico_City
Iztapalapa
America/Mexico_City
Santiago de Querétaro
America/Mexico_City
León
America/Mexico_City
León de los Aldama
America/Mexico_City
Juárez
America/Ciudad_Juarez
Puebla
America/Mexico_City
Guadalajara
America/Mexico_City
Zapopan
America/Mexico_City
Gustavo Adolfo Madero
America/Mexico_City
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Santa María Texmelucan
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Santa María Texmelucan today?
İmsak
05:03
Güneş
06:18
Öğle
12:36
İkindi
15:56
Akşam
18:54
Yatsı
20:04
Santa María Texmelucan'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Santa María Texmelucan'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Santa María Texmelucan?
Suhoor ends at Fajr time. In Santa María Texmelucan today, Fajr is at 05:03.
How do I find the Qibla direction in Santa María Texmelucan?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Santa María Texmelucan.