Namaz Vakitleri: Santa María la Calera
İmsak Aube
05:02
Güneş Lever du soleil
06:18
Öğle Midi
12:37
İkindi Apres-midi
15:58
Akşam Coucher
18:55
Yatsı Nuit
20:06
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
12:46:05
Şehir ve ülke
Santa María la Calera, Mexico
Nüfus: 1,507
Para: MXN Mexican peso ($
Saat dilimi: America/Mexico_City
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:02
Güneş
06:18
Öğle
12:37
İkindi
15:58
Akşam
18:55
Yatsı
20:06
Mekke'ye mesafe: 13,569 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Santa María la Calera
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:02 | 06:18 | 12:37 | 15:58 | 18:55 | 20:06 |
| Per 27 Ağu | 05:03 | 06:18 | 12:36 | 15:58 | 18:54 | 20:05 |
| Cum 28 Ağu | 05:03 | 06:18 | 12:36 | 15:58 | 18:53 | 20:04 |
| Cmt 29 Ağu | 05:03 | 06:19 | 12:36 | 15:57 | 18:53 | 20:03 |
| Paz 30 Ağu | 05:04 | 06:19 | 12:35 | 15:57 | 18:52 | 20:02 |
| Pzt 31 Ağu | 05:04 | 06:19 | 12:35 | 15:57 | 18:51 | 20:01 |
| Sal 1 Eyl | 05:04 | 06:19 | 12:35 | 15:57 | 18:50 | 20:00 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Santa María la Calera
- Rinconada de los Ángeles 1 km · 2,738 nüfus
- La Providencia Siglo XXI 4 km · 16,747 nüfus
- El Saucillo (Fraccionamiento) 4 km · 3,743 nüfus
- Los Tuzos 5 km · 5,087 nüfus
- Nuevo Centro de Población Agrícola el Chacón 5 km · 1,655 nüfus
- El Roble 5 km · 1,080 nüfus
- Pachuquilla 5 km · 6,139 nüfus
- Forjadores de Pachuca 5 km · 3,706 nüfus
- Colinas de Plata 5 km · 4,852 nüfus
- El Saucillo 5 km · 2,957 nüfus
- El Venado 6 km · 1,618 nüfus
- San Cristóbal Chacón 6 km · 1,147 nüfus
- Rinconadas del Venado I 6 km · 1,072 nüfus
- PRI Chacón 6 km · 3,431 nüfus
- Cipreses 6 km · 2,129 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mexico
Mexico City
America/Mexico_City
Tijuana
America/Mexico_City
Ecatepec de Morelos
America/Mexico_City
Iztapalapa
America/Mexico_City
Santiago de Querétaro
America/Mexico_City
León
America/Mexico_City
León de los Aldama
America/Mexico_City
Juárez
America/Ciudad_Juarez
Puebla
America/Mexico_City
Guadalajara
America/Mexico_City
Zapopan
America/Mexico_City
Gustavo Adolfo Madero
America/Mexico_City
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Santa María la Calera
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Santa María la Calera today?
İmsak
05:02
Güneş
06:18
Öğle
12:37
İkindi
15:58
Akşam
18:55
Yatsı
20:06
Santa María la Calera'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Santa María la Calera'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Santa María la Calera?
Suhoor ends at Fajr time. In Santa María la Calera today, Fajr is at 05:02.
How do I find the Qibla direction in Santa María la Calera?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Santa María la Calera.