Namaz Vakitleri: Puerto Peñasco
İmsak Aube
04:41
Güneş Lever du soleil
06:06
Öğle Midi
12:36
İkindi Apres-midi
16:12
Akşam Coucher
19:06
Yatsı Nuit
20:26
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
05:55:35
Şehir ve ülke
Puerto Peñasco, Mexico
Nüfus: 62,301
Para: MXN Mexican peso ($
Saat dilimi: America/Hermosillo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:41
Güneş
06:06
Öğle
12:36
İkindi
16:12
Akşam
19:06
Yatsı
20:26
Mekke'ye mesafe: 13,499 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Puerto Peñasco
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:41 | 06:06 | 12:36 | 16:12 | 19:06 | 20:26 |
| Çar 26 Ağu | 04:42 | 06:07 | 12:36 | 16:11 | 19:05 | 20:24 |
| Per 27 Ağu | 04:43 | 06:07 | 12:36 | 16:11 | 19:03 | 20:23 |
| Cum 28 Ağu | 04:43 | 06:08 | 12:35 | 16:10 | 19:02 | 20:21 |
| Cmt 29 Ağu | 04:44 | 06:08 | 12:35 | 16:10 | 19:01 | 20:20 |
| Paz 30 Ağu | 04:45 | 06:09 | 12:35 | 16:09 | 19:00 | 20:19 |
| Pzt 31 Ağu | 04:46 | 06:10 | 12:34 | 16:09 | 18:59 | 20:17 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Puerto Peñasco
- Sonoita 89 km · 12,849 nüfus
- Plutarco Elías Calles (La Y Griega) 97 km · 3,725 nüfus
- Golfo de Santa Clara 100 km · 3,967 nüfus
- El Diamante (La Retranca) 100 km · 1,374 nüfus
- El Coyote 103 km · 1,337 nüfus
- San Felipe 128 km · 16,702 nüfus
- Heroica Caborca 147 km · 67,604 nüfus
- Ejido Doctor Alberto Oviedo Mota (El Indiviso) 158 km · 1,009 nüfus
- Pitiquito 158 km · 5,139 nüfus
- Nuevo Michoacán (Estación Riíto) 164 km · 1,425 nüfus
- Estación Coahuila 169 km · 7,596 nüfus
- Ciudad Coahuila (Kilómetro Cincuenta y Siete) 169 km · 5,617 nüfus
- Ejido Lagunitas 170 km · 1,019 nüfus
- San Luis Río Colorado 172 km · 176,685 nüfus
- Islita 173 km · 1,825 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mexico
Mexico City
America/Mexico_City
Tijuana
America/Mexico_City
Ecatepec de Morelos
America/Mexico_City
Iztapalapa
America/Mexico_City
Santiago de Querétaro
America/Mexico_City
León
America/Mexico_City
León de los Aldama
America/Mexico_City
Juárez
America/Ciudad_Juarez
Puebla
America/Mexico_City
Guadalajara
America/Mexico_City
Zapopan
America/Mexico_City
Gustavo Adolfo Madero
America/Mexico_City
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Puerto Peñasco
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Puerto Peñasco today?
İmsak
04:41
Güneş
06:06
Öğle
12:36
İkindi
16:12
Akşam
19:06
Yatsı
20:26
Puerto Peñasco'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Puerto Peñasco'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Puerto Peñasco?
Suhoor ends at Fajr time. In Puerto Peñasco today, Fajr is at 04:41.
How do I find the Qibla direction in Puerto Peñasco?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Puerto Peñasco.