Namaz Vakitleri: Los Cavazos

Monday 24 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
05:49
in 8h 12m 34s
Güneş Lever du soleil 07:10
Öğle Midi 13:36
İkindi Apres-midi 17:06
Akşam Coucher 20:02
Yatsı Nuit 21:17
Method · MWL Makkah 13,065 km America/Matamoros Nüfus 2,187
Tarih ve saat
Miladi
Paz 23 Ağu 2026
Hicri
Sunday, Rabiʻ I 9, 1448 AH
Yerel saat
21:37:26
Şehir ve ülke
Los Cavazos, Mexico
Nüfus: 2,187
Para: MXN Mexican peso ($
Saat dilimi: America/Matamoros
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:49
Güneş
07:10
Öğle
13:36
İkindi
17:06
Akşam
20:02
Yatsı
21:17
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 13,065 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Los Cavazos
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Paz 23 Ağu 05:49 07:10 13:36 17:06 20:02 21:17
Pzt 24 Ağu 05:50 07:10 13:36 17:06 20:01 21:16
Sal 25 Ağu 05:50 07:10 13:35 17:05 20:00 21:15
Çar 26 Ağu 05:51 07:11 13:35 17:05 19:59 21:14
Per 27 Ağu 05:52 07:11 13:35 17:05 19:58 21:13
Cum 28 Ağu 05:52 07:12 13:35 17:04 19:57 21:12
Cmt 29 Ağu 05:53 07:12 13:34 17:04 19:56 21:10
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Los Cavazos

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Los Cavazos

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Los Cavazos today?
İmsak 05:49
Güneş 07:10
Öğle 13:36
İkindi 17:06
Akşam 20:02
Yatsı 21:17
Los Cavazos'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Los Cavazos'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Los Cavazos?

Suhoor ends at Fajr time. In Los Cavazos today, Fajr is at 05:49.

How do I find the Qibla direction in Los Cavazos?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Los Cavazos.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Los Cavazos