Namaz Vakitleri: La Higuera
İmsak Aube
05:21
Güneş Lever du soleil
06:37
Öğle Midi
12:56
İkindi Apres-midi
16:16
Akşam Coucher
19:15
Yatsı Nuit
20:26
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
16:21:46
Şehir ve ülke
La Higuera, Mexico
Nüfus: 1,238
Para: MXN Mexican peso ($
Saat dilimi: America/Mexico_City
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:21
Güneş
06:37
Öğle
12:56
İkindi
16:16
Akşam
19:15
Yatsı
20:26
Mekke'ye mesafe: 13,964 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
La Higuera
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 05:21 | 06:37 | 12:56 | 16:16 | 19:15 | 20:26 |
| Sal 25 Ağu | 05:21 | 06:37 | 12:56 | 16:16 | 19:14 | 20:25 |
| Çar 26 Ağu | 05:22 | 06:37 | 12:55 | 16:16 | 19:13 | 20:24 |
| Per 27 Ağu | 05:22 | 06:37 | 12:55 | 16:16 | 19:13 | 20:23 |
| Cum 28 Ağu | 05:23 | 06:38 | 12:55 | 16:15 | 19:12 | 20:22 |
| Cmt 29 Ağu | 05:23 | 06:38 | 12:54 | 16:15 | 19:11 | 20:21 |
| Paz 30 Ağu | 05:23 | 06:38 | 12:54 | 16:15 | 19:10 | 20:20 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler La Higuera
- El Pozo Santo 11 km · 901 nüfus
- La Purísima 11 km · 573 nüfus
- Acueducto Fraccionamiento 11 km · 802 nüfus
- El Nuevo Poblado 12 km · 246 nüfus
- Tecalitlán 12 km · 16,705 nüfus
- Tonila 13 km · 7,565 nüfus
- Cofradía 15 km · 6,495 nüfus
- Tuxpan 15 km · 27,523 nüfus
- Quesería 18 km · 9,931 nüfus
- Alcaraces 19 km · 1,829 nüfus
- Los Mazos 19 km · 200 nüfus
- Ejido Poblado Atenquique 19 km · 79 nüfus
- Zapotitlán de Vadillo 20 km · 7,466 nüfus
- El Coahuayote 22 km · 662 nüfus
- Las Canoas 22 km · 342 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mexico
Mexico City
America/Mexico_City
Tijuana
America/Mexico_City
Ecatepec de Morelos
America/Mexico_City
Iztapalapa
America/Mexico_City
Santiago de Querétaro
America/Mexico_City
León
America/Mexico_City
León de los Aldama
America/Mexico_City
Juárez
America/Ciudad_Juarez
Puebla
America/Mexico_City
Guadalajara
America/Mexico_City
Zapopan
America/Mexico_City
Gustavo Adolfo Madero
America/Mexico_City
Sorular
SSS – Namaz vakitleri La Higuera
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in La Higuera today?
İmsak
05:21
Güneş
06:37
Öğle
12:56
İkindi
16:16
Akşam
19:15
Yatsı
20:26
La Higuera'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Higuera'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in La Higuera?
Suhoor ends at Fajr time. In La Higuera today, Fajr is at 05:21.
How do I find the Qibla direction in La Higuera?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Higuera.