Namaz Vakitleri: Ayoquezco de Aldama
İmsak Aube
04:59
Güneş Lever du soleil
06:13
Öğle Midi
12:29
İkindi Apres-midi
15:45
Akşam Coucher
18:45
Yatsı Nuit
19:54
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
03:01:15
Şehir ve ülke
Ayoquezco de Aldama, Mexico
Nüfus: 4,418
Para: MXN Mexican peso ($
Saat dilimi: America/Mexico_City
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:59
Güneş
06:13
Öğle
12:29
İkindi
15:45
Akşam
18:45
Yatsı
19:54
Mekke'ye mesafe: 13,671 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Ayoquezco de Aldama
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:59 | 06:13 | 12:29 | 15:45 | 18:45 | 19:54 |
| Per 27 Ağu | 05:00 | 06:13 | 12:29 | 15:45 | 18:44 | 19:53 |
| Cum 28 Ağu | 05:00 | 06:13 | 12:29 | 15:45 | 18:43 | 19:53 |
| Cmt 29 Ağu | 05:00 | 06:14 | 12:28 | 15:45 | 18:43 | 19:52 |
| Paz 30 Ağu | 05:00 | 06:14 | 12:28 | 15:45 | 18:42 | 19:51 |
| Pzt 31 Ağu | 05:01 | 06:14 | 12:28 | 15:45 | 18:41 | 19:50 |
| Sal 1 Eyl | 05:01 | 06:14 | 12:27 | 15:45 | 18:40 | 19:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Ayoquezco de Aldama
- Santa Ana Tlapacoyan 7 km · 1,046 nüfus
- La Pe 8 km · 1,990 nüfus
- San Martín Lachila 8 km · 1,087 nüfus
- Santa Martha Chichihualtepec 8 km · 1,426 nüfus
- Valdeflores 9 km · 1,094 nüfus
- San Andrés Zabache 10 km · 726 nüfus
- Agua del Espino 11 km · 1,097 nüfus
- Santa Gertrudis 12 km · 2,422 nüfus
- San Martín de los Canseco 13 km
- Santa Cruz Mixtepec 13 km · 1,338 nüfus
- San Pedro Apóstol 14 km · 1,505 nüfus
- Magdalena Ocotlán 14 km · 1,084 nüfus
- San Pedro Martir 16 km · 1,694 nüfus
- Asunción Ocotlán 16 km · 2,580 nüfus
- Taniche 16 km · 825 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mexico
Mexico City
America/Mexico_City
Tijuana
America/Mexico_City
Ecatepec de Morelos
America/Mexico_City
Iztapalapa
America/Mexico_City
Santiago de Querétaro
America/Mexico_City
León
America/Mexico_City
León de los Aldama
America/Mexico_City
Juárez
America/Ciudad_Juarez
Puebla
America/Mexico_City
Guadalajara
America/Mexico_City
Zapopan
America/Mexico_City
Gustavo Adolfo Madero
America/Mexico_City
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Ayoquezco de Aldama
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Ayoquezco de Aldama today?
İmsak
04:59
Güneş
06:13
Öğle
12:29
İkindi
15:45
Akşam
18:45
Yatsı
19:54
Ayoquezco de Aldama'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ayoquezco de Aldama'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Ayoquezco de Aldama?
Suhoor ends at Fajr time. In Ayoquezco de Aldama today, Fajr is at 04:59.
How do I find the Qibla direction in Ayoquezco de Aldama?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ayoquezco de Aldama.