Namaz Vakitleri: Case Noyale
İmsak Aube
05:11
Güneş Lever du soleil
06:25
Öğle Midi
12:13
İkindi Apres-midi
15:32
Akşam Coucher
18:00
Yatsı Nuit
19:10
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
09:58:40
Şehir ve ülke
Case Noyale, Mauritius
Nüfus: 1,525
Para: MUR Mauritian rupee (₨
Saat dilimi: Indian/Mauritius
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:11
Güneş
06:25
Öğle
12:13
İkindi
15:32
Akşam
18:00
Yatsı
19:10
Mekke'ye mesafe: 5,027 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Case Noyale
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:11 | 06:25 | 12:13 | 15:32 | 18:00 | 19:10 |
| Çar 26 Ağu | 05:11 | 06:25 | 12:12 | 15:32 | 18:00 | 19:10 |
| Per 27 Ağu | 05:10 | 06:24 | 12:12 | 15:32 | 18:01 | 19:10 |
| Cum 28 Ağu | 05:09 | 06:23 | 12:12 | 15:32 | 18:01 | 19:11 |
| Cmt 29 Ağu | 05:08 | 06:22 | 12:12 | 15:32 | 18:01 | 19:11 |
| Paz 30 Ağu | 05:08 | 06:21 | 12:11 | 15:32 | 18:01 | 19:11 |
| Pzt 31 Ağu | 05:07 | 06:20 | 12:11 | 15:32 | 18:02 | 19:11 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Case Noyale
- La Gaulette 2 km
- Petite Case Noyale 2 km · 1,525 nüfus
- Chamarel 3 km · 723 nüfus
- Le Morne 5 km
- Grande Rivière Noire 6 km · 2,361 nüfus
- Baie Du Cap 8 km
- Tamarin 10 km · 4,371 nüfus
- Black River 11 km
- Bel Ombre 11 km
- Chamouny 13 km · 4,913 nüfus
- Chemin Grenier 13 km · 12,457 nüfus
- Cascavelle 15 km · 2,613 nüfus
- Glen Park 15 km
- Flic en Flac 16 km · 2,361 nüfus
- Vacoas 17 km · 115,289 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mauritius
Port Louis
Indian/Mauritius
Vacoas
Indian/Mauritius
Beau Bassin-Rose Hill
Indian/Mauritius
Quatre Bornes
Indian/Mauritius
Eau Coulee
Indian/Mauritius
Henrietta
Indian/Mauritius
Curepipe
Indian/Mauritius
Notre Dame
Indian/Mauritius
Triolet
Indian/Mauritius
Goodlands
Indian/Mauritius
Bel Air Rivière Sèche
Indian/Mauritius
Saint Pierre
Indian/Mauritius
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Case Noyale
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Case Noyale today?
İmsak
05:11
Güneş
06:25
Öğle
12:13
İkindi
15:32
Akşam
18:00
Yatsı
19:10
Case Noyale'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Case Noyale'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Case Noyale?
Suhoor ends at Fajr time. In Case Noyale today, Fajr is at 05:11.
How do I find the Qibla direction in Case Noyale?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Case Noyale.