Namaz Vakitleri: Baruun-Urt
İmsak Aube
03:45
Güneş Lever du soleil
05:38
Öğle Midi
12:29
İkindi Apres-midi
16:16
Akşam Coucher
19:18
Yatsı Nuit
21:04
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
09:39:01
Şehir ve ülke
Baruun-Urt, Mongolia
Nüfus: 18,190
Para: MNT Mongolian tögrög (₮
Saat dilimi: Asia/Ulaanbaatar
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:45
Güneş
05:38
Öğle
12:29
İkindi
16:16
Akşam
19:18
Yatsı
21:04
Mekke'ye mesafe: 7,051 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Baruun-Urt
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 03:45 | 05:38 | 12:29 | 16:16 | 19:18 | 21:04 |
| Per 27 Ağu | 03:47 | 05:40 | 12:29 | 16:15 | 19:16 | 21:01 |
| Cum 28 Ağu | 03:49 | 05:41 | 12:28 | 16:14 | 19:15 | 20:59 |
| Cmt 29 Ağu | 03:51 | 05:42 | 12:28 | 16:13 | 19:13 | 20:56 |
| Paz 30 Ağu | 03:53 | 05:44 | 12:28 | 16:12 | 19:11 | 20:54 |
| Pzt 31 Ağu | 03:54 | 05:45 | 12:27 | 16:10 | 19:09 | 20:52 |
| Sal 1 Eyl | 03:56 | 05:46 | 12:27 | 16:09 | 19:07 | 20:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Baruun-Urt
- Choibalsan 181 km · 38,150 nüfus
- Undurkhaan 211 km · 22,741 nüfus
- Choyr 378 km · 10,434 nüfus
- Möngönmorĭt 398 km
- Ereencav 399 km · 23 nüfus
- Dzuunmod 491 km · 16,953 nüfus
- Centipede 491 km · 16,953 nüfus
- Ulan Bator 511 km
- Ulaanbaatar 511 km · 1,515,593 nüfus
- Mandalgovi 549 km · 12,339 nüfus
- Dzüünharaa 564 km · 18,830 nüfus
- Darhan 629 km · 83,883 nüfus
- Sühbaatar 654 km · 22,741 nüfus
- Ulaanhudag 669 km · 1,500 nüfus
- Erdenet 734 km · 106,810 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Mongolia
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Baruun-Urt
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Baruun-Urt today?
İmsak
03:45
Güneş
05:38
Öğle
12:29
İkindi
16:16
Akşam
19:18
Yatsı
21:04
Baruun-Urt'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Baruun-Urt'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Baruun-Urt?
Suhoor ends at Fajr time. In Baruun-Urt today, Fajr is at 03:45.
How do I find the Qibla direction in Baruun-Urt?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Baruun-Urt.